Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 21 d.

Rudens peizažas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar turėsime visą glėbį teigiamų emocijų, partnerių dėmesį, malonių pakeleivių ir netrikdomo darbo, priklausys labiausiai nuo noro per dieną reaguoti į kitų poreikius ir juos iškelti aukščiau savųjų. Tokiu būdu ne taip slėgs nepasitikintieji mūsų gerumu ir vis tikrinantys, ar esame verti pasitikėjimo.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kiek per dieną išlaviruosite santykių vingiuose, tiek turiningai leisite dieną. Svarbu nepamiršti, kad nevalia būti vieniems. O dar geriau, jei, užuot viską darę savaip, paklausysite savo partnerių patarimo. Gerus norus griaus ne kas kita, o jūsų ambicijos ar viršesnis asmuo, kuriam teks paklusti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Netausosite savęs, kai reikės iš širdies pasidarbuoti, aptarti svarbiausias temas su kolegomis, jiems patalkinti ar išspręsti jų problemas. Puikiai darbe atliksite tarpininko vaidmenį. Atmosferą temdys tik kažkieno nepasitikėjimas, nenuginčijama nuomonė ar lyg ir ne vietoj išsakyti pamokymai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Lengvai atrasite būdų pasidžiaugti, o ir kitus pralinksminti sugebėsite. Norėsite mėgautis tuo, kuo užsiimate ar parodyti, ką kuriate ar organizuojate. Tačiau sutriksite, kai nepavyks gauti pritarimo, paramos ar palaikymo iš tų, iš kurių jo labiausiai reikia. Bet ir atsiriboti nuo nepatogių aplinkybių ar situacijų neįstengsite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus byloja jūsų delno forma

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Saugosite save nuo išorinių įtakų, o į tą saugų glėbį įtrauksite ir savo artimuosius. Būtų puiki diena tiems, kurie nori suprasti savo artimuosius ar su jais ką nors numatyti. Tačiau ne taip paprasta. Atsiras tokių, kurie reikalaus visą dėmesį skirti jiems, užuot leidus pasirūpinti savo asmeniniais reikalais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Visur suspėti bus gyvybiškai svarbu ir jums tai bus vieni niekai. Netrūks praeivių ir pašnekovų, kurie turės vertingos informacijos, padedančios įveikti dienos užduotis. Tačiau kuo daugiau kontaktų užmegsite, tuo daugiau užduočių atsiras. Ir galų gale per jas neturėsite laiko susitikimams.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Regis, šiandien labai norėsite kai ką gauti iš kitų. Todėl visų pirma pasistengsite juos apdalinti kokiais nors gėriais. Versitės per galvą, kad įtiktumėte, dovanosite dovanas ar girsite kitus, kad tik palenktumėte savo pusėn. Tai matydami aplinkiniai netruks tuo pasinaudoti, tačiau nežinia, ar jums tai suteiks bent šiek tiek laimės.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Į jus bus atkreipta pakankamai žvilgsnių. Užuot nugarą lenkę prie darbų, norėsite pasižmonėti. Kad ir kur išsiruošite, verta apsiginkluoti kantrybe ir diplomatiškumu. Tačiau namuose visiems jūsų asmeniniai lūkesčiai ir planai bus nė motais ir teks panaudoti diplomatines galias, kad iš šios situacijos išsivyniotumėte.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Leisite sau pabūti vieni, pailsėti arba darbuotis kitiems už nugaros. Tik tokiu būdu save apsaugosite ir galėsite kitiems padėti. Ir taip tęsite, kol kas nors grėsmingai iš jūsų nepareikalaus to, ko mažiausiai norite, kol nepakvies ten, kur visai nenorite pakliūti, ir kol nepraneš to, ko nesinori girdėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Silpnosios jūsų grožio pusės pagal horoskopą

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Draugai ir bendražygiai žūtbūt turės būti įtraukti į jūsų tikslų įgyvendinimą. Tobulai žaisti komandoje pavyks tik būnant diplomatiškiems. Darysite viską, kad nenuviltumėte savo bendražygių. Kad vakare galėtumėte pasidžiaugti, reikės nedaug – tik pripažinti, kad ambicijos mažiau svarbios už darną komandoje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Būsite geri darbuotojai, kurie iš tiesų turėtų sau kelią rasti, ieškodami pusiausvyros ir kurdami harmoniją. Įnikę į veiklas, kartkartėmis pakelkite akis, kad pamatytumėte, kas yra šalia jūsų, ką kalba, kaip jaučiasi ir apie ką svajoja. Nieko gero, jei link savojo tikslo judėsite nepasitikėjimo kupina mina.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien daug žinosite ir būsite nepataisomi optimistai, kurie bet kam gali pakelti ūpą. Daug kur taikysitės ir daug kur pataikysite, nemažai patys iš kitų pasimokysite ir kitus kai ko išmokysite. Žinoma, jei neužkliūsite už kelių nereikšmingų smulkmenų, kaip antai, jūsų nuoskaudos ar baimės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien būsite priversti kažkam įtikti ar imtis to, kam visiškai neturite entuziazmo. Regis, pasirinkimų nedaug ir apie tai jums primins asmenys, su kuriais drauge darbuositės. Sutikę priešininkus, panaudokite visus gražius žodžius ir visą sukauptą nuoširdumą, kad jie taptų jūsų sąjungininkais.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau