Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 25 d.

Žydinčios šakos
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien, artėjant jaunačiai, kils noras tirštinti spalvas, ko nors primygtinai reikalauti, tikėtis gauti tai, ko norime, ar pavyduliauti. Kuo paprasčiau žiūrėsite į situaciją, būsite kiek lengvabūdiški ir žaismingi, šnekesni ir smalsesni, tuo daugiau gerų pažadų atneš dienos pabaigoje įvyksianti jaunatis Dvynių ženkle.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Per dieną pasistenkite neleisti tiems, kurie stovi aukščiau, jūsų entuziazmo ar susižavėjimo kaip nors užgesinti. Jaunatis Dvynių ženkle jums sužadins bendravimo, naujos informacijos įsisavinimo ir dalijimosi ja svarbą. Kils rizika išbarstyti laiką ir energiją veltui. To išvengsite kaskart keldami sau nedidelius, bet konkrečius tikslus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kažin ar verta šiandien atvirauti, ypač apie savo sunkiai nusakomas ir kitiems dar sunkiau paaiškinamas nuojautas ar jausmus. Be to, jaunatis pakvies įdėmiau pasižiūrėti į tai, kokie jūsų talentai snaudžia ir kokie reikalai jūsų gyvenime nepakankamai stabilūs. Jus praturtins žinios, pažintys ir komunikaciniai gebėjimai.

DAUGIAU SKAITYKITE: Stebuklingas gimimo momentas. Kaip ateitį lemia tos akimirkos gamtos reiškiniai?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kažkas kažko pagailės, net jei su pačiais geriausiais ketinimais link jų eisite, ypač, norėdami nusipelnyti kolegoms ar draugams. Tai vers permąstyti komandinius planus, tačiau kelias link to bus ne rožėmis klotas. Jaunatis vakare stumtels link asmeninės saviraiškos. Kuo labiau tikėsite savimi, tuo daugiau taškų laimėsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien pasidalinti įtakos sferomis su darbo partneriais bus nelengva, kaip ir įrodyti savo antrajai pusei, kad vienintelis konkurentas yra darbas. Jaunatis Dvyniuose jums – metas atsitraukti, nurimti ir įsižiūrėti į save. Tik pokalbiuose su savimi atrasite tikrus atsakymus ir nuvalysite dulkes nuo to, ką jums būtina pamatyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėdami didelių užmojų ir patikrintų žinių, kuriomis būtų galima užtaisyti kasdienes skyles, deja, nesulauksite palaikymo įprastoje kasdienėje aplinkoje. Gal tai pravers vėliau, bet ne dabar. Jaunatis šį vakarą bus priežastis kai ko paprašyti draugų, kai ką jiems pasakyti, šį tą su jais aptarti ir ką nors jiems pranešti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Painiava aptariant bendrus pirkinius ar kitas išlaidas gali nemaloniai nuteikti, tačiau nesileiskite į įtakų žaidimus. Verčiau pamąstykite apie savo profesinius tikslus, kuriems dėmesio reikės dėl jaunaties, kuri paveiks jūsų karjeros sritį. Kuo nuoširdžiau pasvajosite vakare, tuo daugiau perspektyvų atsivers.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamai parinktas papuošalas – talismanas ir apsauga

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų šeimos įtakos gali būti tas slenkstis, kuris šiandien trikdys jūsų santykių ar socialinio gyvenimo kokybę. Kita vertus, gal šeimos nariai stumtels link permainų, kurioms vis nesiryžote. Jaunatis oro ženkle pakvies plačiau atmerkti akis, kad pamatytumėte tai, ko iki šiol nematėte, ir nuvykti ten, kur dar nebuvote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norintiems vieno – džiugiai ir prasmingai darbuotis, teks nusivilti. Kažkas turės kitą požiūrį ir jums atskleis informaciją, verčiančią netikėti kolegomis ir prarasti meilę darbui. Jaunaties užduotis jus kiek sukrės ir parodys pasaulį iš kitos perspektyvos, taip paskatindama atsisakyti to, ko jums nereikia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei kažko labai užsigeisite ir negausite, dėkokite, nes tai geriau, nei gauti, o paskui gailėtis dėl to, kas padaryta. Jaunaties taikinyje jūsų santykiai. Negalios taisyklė, sakanti, jog nevalia klausytis, kas ką sako. Priešingai, įtempkite ausis ir tapkite pačiais geriausiais pašnekovais, mokančiais klausytis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rodydami artimiesiems savo meilę, kažkokiu būdu užminsite kai kam ant nuospaudos dėl poreikio viską laikyti ant trumpo pavadėlio. Aktyvus bendravimas darbe ar daug reikalų ir pokalbių dėl sveikatos, mitybos ar buities – apie tai praneša jaunatis Dvyniuose. Apsispręskite ir užrašykite vakare, ką reikia patobulinti kasdienybėje.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sunku, o gal net ir neįmanoma bus kovoti su nematomomis praeities įtakomis, priklausomybėmis ar ydomis, jaukiančiomis jūsų bendravimą. Jaunatis vakare praneš, jog metas pasirūpinti tuo, kas jums malonu, tekia džiaugsmą, ar tais, kuriuos mylite. Kad pasiektumėte reikiamų žmonių širdis ir jūsų saviraiška pasiektų piką, nuspręskite, ko siekiate šį vakarą

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų savivertė ir finansai gali nukentėti dėl komandos narių ar bičiulių įtakų. Todėl ir viena, ir kita pasaugokite, leisdami kitiems tiek, kiek jums patiems saugu. Jaunatis lems santykius po jūsų namų stogu, todėl kiekvienas sprendimas dėl šeimos ir jūsų asmeninio gyvenimo turės didelę augimo jėgą.

Sudarė astrologė Vaida Bugdinaitė

Skaitykite daugiau