Likimo skaičiai – raktas į pažinimą

Skaičiai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Seniau žinota, kad gimimo datos skaičiai – galingas įrankis, galintis atskleisti daug informacijos apie žmogaus gyvenimą, sėkmę, likimą. Todėl gimimo data slėpta. Pasirodo, ji atskleidžia ir charakterio savybes, ir polinkius, įvairiausius gyvenimo vingius…

Daugelis besidominčių dvasinėmis paslaptimis ir besistengiančių jas įminti yra girdėję apie Pitagoro sukurtą numerologijos mokslą. Pasak jo, kiekvieno žmogaus misija Žemėje užkoduota gimimo datoje (metų, mėnesio ir dienos skaičiuje). Įdomu pasigilinti į vieną iš numerologijos raktą – likimo skaičių. Jis suteikia daug vertingos informacijos.

Kaip skaičiuoti?

Užrašykite visą savo gimimo datą, pavyzdžiui, 1985 05 22. Visus skaitmenis sudėkite: 1+9+8+5+0+5+2+2=32 Tada sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis 3+2=5. Jei skaičius yra dviženklis, sudėkite skaitmenis, kol gausite vienaženklį (nuo 1 iki 9).

1 – Lyderiai

Tai vadovo skaičius. Jūs iš gyvenimo dažniausiai pasiimate tai, ko norite. Išsiskiriate dideliu intelektu, drąsa. Mėgstate dominuoti ir žavėti. Galite būti linkę trokšti garbės, būti impulsyvūs, ūmūs, kartais priimti neapgalvotus sprendimus. Tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime siekite būti paprastesni, labiau įsiklausyti į kitus. Silpna vieta – širdies ir kraujagyslių sistema, todėl vertėtų ja tinkamai pasirūpinti, rasti laiko poilsiui, turiningam laisvalaikiui.

Tinkami partneriai. Žmonės, kurių likimo skaičius 2, 6, 7, 3 ir 4.

2 – Prisitaikantieji

Esate harmonijos ir pusiausvyros ieškotojai. Jums rūpi dvasiniai dalykai, esate jautrūs, nuoširdūs, išmintingi, kantrūs, pareigingi, sąžiningi ir diplomatiški. Galite nesunkiai prisitaikyti prie aplinkos, mėgstate pakovoti už teisybę. Tačiau dėl lankstaus charakterio jums neretai tenka nukentėti nuo kitų. Stenkitės išsikalbėti, nekaupti savyje neigiamų emocijų, neimkite visko giliai į širdį, nepamirškite savęs palepinti ir apdovanoti už tai, kad tiesiog esate.

Tinkami partneriai. Su dvejetuku puikiai dera 2, 4, 6, 3, 5 ir 9.

3 – Perfekcionistai

Iš prigimties esate apdovanoti talentu ir stipria valia. Jumis galima pasitikėti, nes esate pareigingi, visada linkę padėti. Dėl prigimtinio laisvės troškimo kartais galite elgtis tiesiog lengvabūdiškai, esate linkę pervertinti savo gebėjimus. Nesate labai kantrūs. Stenkitės išmokti bent šiek tiek planuoti į priekį, taip pat mokykitės kantrybės. Saugokite nervų sistemą.

Tinkami partneriai. Trejetui į porą tinka 3, 1, 5 ir 9.

4 – Konservatyvieji

Dažniausiai žinote, ko norite iš gyvenimo, nemažai iš savęs reikalaujate. Esate darbštūs, įžvalgūs ir praktiški. Tačiau mėgstate kitiems primesti savo nuomonę, esate linkę maištauti. Stenkitės praplėsti savo požiūrį, daugiau domėkitės naujovėmis, mokykitės pripažinti savo kaltę.

Tinkami partneriai. Idealiausi santykiai bus su žmonėmis, kurių likimo skaičius 1, 3, 4, 8 ir 9.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stebuklingas gimimo momentas. Kaip ateitį lemia tos akimirkos gamtos reiškiniai?

5 – Nepriklausomieji

Dievinate nevaržomą laisvę ir permainas. Nebijote viską pradėti nuo pradžių. Realizuojate save tik jausdamiesi kažkam reikalingi. Tačiau kartais esate nepakantūs ir nervingi. Jus derėtų sprendimus priimti tik viską gerai apsvarsčius, būti kantresniems ir nuosaikiau siekti savo tikslų.

Tinkami partneriai. 2, 3 ir 5.

6 – Realistai

Jūs visada turite savo nuomonę, mielai rūpinatės kitais, esate tolerantiški, patikimi ir dosnūs, protingi, išmintingi, realistai, jums labai svarbi materialinė gerovė. Artimuosius siekiate apgaubti dėmesiu ir meile, pasižymite dideliu veiklumu. Jums galima patarti atsikratyti smulkmeniškumo.

Tinkami partneriai. Žmonės, kurių likimo skaičius 1, 2, 3, 5 ir 8, jums puikiai tiks į kompaniją.

7 – Kuklieji

Esate dvasingi, santūrūs, bet spontaniški. Jums patinka permainos, esate linkę į dvasinius ieškojimus, tačiau kartais pernelyg baiminatės būtų nebūtų dalykų. Jums sunku prisitaikyti prie tikrovės, stinga praktiškumo. Neužsidarykite savo svajonių pasaulyje, labiau pasitikėkite savimi, mokykitės praktiškumo.

Tinkami partneriai. Gerai sutarsite su tais, kurių likimo skaičius 4, 7, 8 ar 9.

8 – Fortūnos numylėtiniai

Esate tikri laimės kūdikiai. Jums svarbiausia – sėkmė, visuomeninė padėtis, gerovė. Esate veržlūs, nuoširdūs, sąžiningi ir kruopštūs. Tik neretai per daug reikalaujate ir iš savęs, ir iš kitų. Jei kas nors vyksta ne pagal jūsų planą, būnate pernelyg griežti. Mokykitės pasitenkinti ir džiaugtis tuo, ką turite.

Tinkami partneriai. Gerai sutarsite su 2, 3, 5 ir 6.

9 – Pasiaukojantieji

Esate aktyvūs, išdidūs, linksmi, draugiški, visada pasirengę ištiesti pagalbos ranką, turite puikią intuiciją, aiškiaregystės galių. Tačiau jums vertėtų pernelyg nedramatizuoti įvykių, suprasti, kad viso pasaulio išgelbėti neįmanoma ir atsikratyti vidinių prieštaravimų.

Tinkami partneriai. Tie, kurių skaičius 3, 4, 7 ar 9.

Skaitykite daugiau