Išgirskite: Eltono Johno klasikinė daina „Can You Feel The Love Tonight“ suskambo naujai

Eltonas Johnas / „Apple Music“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau lapkričio 14 d. su grupe Vilniuje koncertuosiančio britų atlikėjo Eltono Johno populiarioji daina „Can You Feel The Love Tonight“ nuo šiol skamba visiškai kitaip. Klasika tapusią baladę naujai atliko kitas neseniai mūsų šalyje viešėjęs dainininkas ir dainų autorius Passenger.

Passenger pseudonimu pasivadinęs britų atlikėjas Mike'as Rosenbergas, kuris Lietuvoje koncertavo šio mėnesio pradžioje, gerbėjams pristatė unikalios Suomijos gamtos prieglobstyje įrašytą naują sero Eltono Johno dainos versiją.

„Naująjį mūsų video įrašėme netoli Suomijos miškuose netoli Helsinkio. Šįkart tai daina, kurią daugelis pažinsite – Eltono Johno „Can You Feel The Love Tonight. Viena pačių mieliausių dainų pasaulyje, kurią labai smagu groti koncertuose. Jos klausydamas supranti, kad niekada nebūsi per senas „Disnėjaus“ magijai“, – pristatydamas dainą sakė Passenger.

„Labai dėkoju visai komandai, kuri vos nesušalo į ledą, kol šis įrašas buvo nufilmuotas. Ypač dėkoju talentingajam foto menininkui Jarradui Sengui, taip pat voverėms ir liūtui Mufasai“, – juokavo atlikėjas.

1994 m. „Walt Disney“ animaciniame filme „The Lion King“ skambančios dainos „Can You Feel The Love Tonight“ autoriai yra Eltonas Johnas ir Bernie Taupinas. Singlu išleista baladė pasiekė 14-ą vietą britų tope, 4-ą JAV hitų sąraše ir 1-ą vietą populiariausių singlų tope Prancūzijoje. Pasaulyje yra nupirka daugiau nei 11 mln. „Can You Feel The Love Tonight“ singlo kopijų.

„Can You Feel The Love Tonight“ pelnė „Geriausios metų dainos“ įvertinimus „Grammy“ ir „Golden Globus“ apdovanojimuose. Už dainos atlikimą „Grammy“ statulėlę gavo ir E.Johnas. Prie dainos originalo sėkmės nemažai prisidėjo ir tai, kad back vokalo partijas atliko grupės „Take That“ žvaigždė Gary Barlow, dainininkai Rickas Astley ir Kiki Dee.

Neabejojama, kad šią dainą savo koncerte Lietuvos sostinėje atliks ir pats E.Johnas, šiuo metu tęsiantis pasaulines gastroles „Wonderful Crazy Night“. Vienintelis sero E.Johno ir grupės koncertas „Siemens arenoje“ Vilniuje įvyks jau lakričio 14 d.

Bilietus į E.Johno ir jo grupės pasirodymą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internetu.

Passenger / „Live Nation Lietuva“ nuotr.
Skaitykite daugiau