Eltono Johno asmens sargybinis padavė jį į teismą dėl seksualinio priekabiavimo

Eltonas Johnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvęs sero Eltono Johno asmens sargybinis Jeffrey Wenningeris padavė dainininką į teismą dėl seksualinio priekabiavimo, praneša „Daily Mail“.

69-erių dainininką jo buvęs darbuotojas kaltina tuo, kad jis ne tik mėtė nepadorias seksualines užuominas, bet ir fiziškai prie jo kabinėjosi bandydamas paliesti intymias vietas.

Anot Jeffrey Wenningerio, dainininkas yra čiupinėjęs jo spenelius sakydamas „oi tu gražuoli“ ir bandęs paliesti jo genitalijas. 2014-aisiais dainininkas esą net kišo savo rankas į Jeffrey Wenningerio kelnes, kai jiedu kartu važiavo automobiliu, ir net yra bandęs įkišti pirštus į savo asmens sargybinio sėdimąją... 

Jeffrey Wenningeris taip pat tvirtina iš savo darbdavio girdėjęs, esą „tu savyje turi tiek daug gėjiškų genų, tik dar jų neišlaisvinai“.​

Buvęs dainininko asmens sargybinis Los Andželo teismui pateiktuose dokumentuose pažymi tris konkrečius atvejus, kai Eltonas Johnas seksualiai prie jo priekabiavo, tačiau atkreipia dėmesį, kad „panašių incidentų nutikdavo ir kitomis progomis“ nuo pat jo darbo pradžios 2002-aisiais. Jeffrey Wenningeris tvirtina, kad savo darbdavį nuo nederamų komentarų ir elgesio bandė sustabdyti tiek žodžiu, tiek fiziškai, tačiau Eltonas Johnas to esą nepaisė.

Manoma, kad Jeffrey Wenningeris Eltonui Johnui nebedirba nuo 2014-ųjų rugsėjo. Asmens sargybinis iš savo buvusio darbdavio siekia prisiteisti neapibrėžtą kompensaciją už savo moralines ir fizines kančias.

Eltonas Johnas jam pateiktų kaltinimų kol kas nekomentuoja.

Žmonės.lt primena, kad nuo 1988-ųjų savo seksualinės orientacijos nebeslepiantis Eltonas Johnas jau 23-ejus metus palaiko santykius su Davidu Furnishu (53 m.) – jiedu susituokė 2014-aisiais ir augina du tos pačios surogatinės motinos pagimdytus sūnus Zachary (5 m.) ir Elijah (3 m.).

Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas su sūnumis Zachary ir Elijah / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Skaitykite daugiau