Passenger naujam gyvenimui prikėlė klasikinę „R.E.M.“ dainą

Passenger / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį penktadienį su grupe Lietuvoje koncertuosiantis britų atlikėjas Passenger naujam gyvenimui prikėlė klasikinę „R.E.M.“ dainą. Praėjusią savaitę muzikanto naujasis albumas „Young As The Morning Old As The Sea“ tapo perkamiausiu įrašu Didžiojoje Britanijoje, ta proga Passenger įrašė amerikiečių rokerių hito „Losing My Religion“ versiją.

„Prieš keletą metų, gastrolių Amerikoje metu, buvome sugalvoję vos ne kasdien įrašyti kokios nors dainos koverį. Šį kartą gerbėjams dovanojame naują šauniųjų „R.E.M.“ dainos versiją, kurios vaizdo klipą nufilmavome šalia Tower tilto. Kviečiame dalintis juo kuo plačiau“, – savo Youtube‘o paskyroje rašo Passenger. Taip pat, muzikantas už puikų darbą dėkoja savo garso inžinierių komandai ir vaizdo klipą nufilmavusiam telentingam fotografui Jarradui Sengui.

Dainos „Losing Religion“ originalą „R.E.M.“ įrašė 1990 m., o po metų singlu išleistas kūrinys pristatė grupės albumą „Out Of Time“. Didelės sėkmės sulaukusio hito vaizdo klipą režisavo indų kilmės amerikietis kino menininkas Tarsemas Singhas. Daugelio kritikų šis video yra vadinamas vienu geriausiu vaizdo klipų populiarios muzikos istorijoje. „Losing My Religion“ buvo įvertintas net 6 „MTV“ muzikos apdovanojimais ir pelnė 2 „Grammy“ statulėles.

Passenger / Asmeninio albumo nuotr.

Gastroles Europoje pradėjęs Passenger surengė anšlaginius koncertus Milane (Italija), Budapešte (Vengrija), Vienoje (Austrijoje) ir Prahoje (Čekija). Rytoj atlikėjas koncertuos Berlyne (Vokietija), poryt Varšuvoje (Lenkija), o penktadienį Passenger su grupe pirmą kartą gros Lietuvos sostinėje Vilniuje.
Paskutinius bilietus į Passenger ir jo grupės pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Passenger ir jo grupės koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

Atlikėjas Passenger (6 nuotr.)
Temos:
Skaitykite daugiau