Intymios akimirkos iš Giedriaus Savicko profesinio gyvenimo

Giedrius Savickas ir Marius Repšys / Alvitos Daukantaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Nežinau ko griebtis“, – sako aktorius Giedrius Savickas, žvelgdamas į savo partnerės krūtinę. Naujas filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ tyzeris išduoda, kad nuotykių istorijoje pamatysime ir intymių scenų.

 

Filme Giedriaus Savicko herojaus meilės objektą suvaidino naujokė kine – Rita Žliobaitė. Aktorei yra 22 metai, ji studijuoja psichologiją Vilniaus universitete.

Nuotykių komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ taip pat vaidina Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili ir kiti.

Filmą kuria du režisieriai – Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus. Nuotykių komedijoje su vesterno elementais ir gruzinišku prieskoniu jie pasakoja apie du draugus iš mažo miestelio – Saulių ir Paulių (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys).

Jų draugystę išbando meilė, pinigai ir neeilinis nuotykis, kuriame dalyvauja ne tik jie, bet ir visa neaiškios reputacijos miestelio grietinėlė.

Filmo premjera visos Lietuvos kino teatruose – po kelių mėnesių, vasario 6 d.

Daugiau apie filmą skaitykite čia.

Kiti filmo tyzeriai:

Skaitykite daugiau