30-metį švenčiantis aktorius Marius Repšys: „Ateityje noriu pasiekti trigubai tiek“

Marius Repšys ir Giedrius Savickas / Alvitos Daukantaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius, televizijos laidų vedėjas Marius Repšys rugsėjo 1 dieną švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Pasveikintas telefonu jis sakė eisiantis miegoti, nes ką tik pavargęs grįžo į Vilnių po renginio vedimo Kaune.

„Vėliau, vakare švęsiu gimtadienį su šeima. Prieš kelias dienas mano dukrai Gretai suėjo 3 metai, tad vienu kartu paminėsime abi progas“, – šios dienos planus dėsto aktorius.

M.Repšys prisimena, kad tai, jog jo gimtadienis sutapdavo su  mokslo metų pradžia, visada jam teikė privalumų.

„Man niekada nereikėdavo kviesti draugų į gimtadienį. Rugsėjo 1-ąją visi privalėdavo susirinkti į mokyklą. Po to iškart eidavom pas mane, vakare – į koncertą, kuris kiekvienais metais vykdavo Vingio parke. Bandydavom lipti per tvorą ir prasmukti be bilietų“, – su šypsena apie nerūpestingus mokyklos laikus pasakoja jis.

Dabar M.Repšys – daug dirbantis aktorius. Jis įsitraukęs į vaidmenis teatre, veda televizijos laidas (TV6 laida apie automobilius „Trys pedalai“ ir TV3 šou „Lietuvos talentai“), o žiemą pasirodys kino ekranuose, pagrindiniame vaidmenyje nuotykių komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.

Per 30 metų užgyventi svarūs apdovanojimai teatro ir kino srityje – Auksinis scenos kryžius ir Sidabrinė gervė. Pačiam aktoriui didžiausi jo gyvenimo pasiekimai yra sukurta šeima ir kūrybinis proveržis.

Marius Repšys / Alvitos Daukantaitės nuotr.

„Lemtingiausias posūkis įvyko man įstojus į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prieš tai jis studijavo Lietuvos edukologijos universitete ir vos netapo kūno kultūros mokytoju, – red. past.). Įsimintiniausi vaidmenys – Oskaro Koršunovo spektakliuose „Išvarymas“, „Katedra“ ir „Mūsų klasė“, kurį režisavo Yana Ross“, – sako jis.

Marius Repšys atskleidžia, kad jį labai įkvėpė pažintis su aktoriumi Giedriumi Savicku, su kuriuo susitiko filmuodamasis filme „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. „Pažintis su šiuo aktoriumi paskatino manyje dar stipresnį norą tobulėti kūrybine prasme. Man labai patinka tai, ką veikiu, o ateityje noriu pasiekti trigubai tiek“, – sako jis.

Marius Repšys / Alvitos Daukantaitės nuotr.

 

Skaitykite daugiau