„Despacito“ manijai Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Paulius Skučas pasiduoda net tiesioginio eterio metu: kada daina skamba geriausiai?

Paulius Skučas ir Lavija Šurnaitė-Kairienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Labas vakaras, Lietuva“ vedėjai tikrai nestokoja geros nuotaikos. Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Paulius Skučas populiariausia vasaros daina „Despacito“ mėgaujasi ir tiesioginio eterio metu. Nors vedėjų šokis ne toks aistringas, kaip visus peržiūrų rekordus mušančios „Despacito“ vaizdo klipe, bet išties linksmas.

„Kūrinį girdėjau vos du kartus. Dažniausiai muzikos klausausi per „Spotify“ programą, bet sutinku, kad „Despacito" kažką turi. Jame yra paslėptas „25 kadras“. Daina be jokios abejonės įstringa“, – atvirauja Lavija.

Žaviajai vedėjai atrodo, kad be Justino Bieberio „Despacito“ skamba geriau. „Tai tokio tipo kūrinys, kuris pats tave susiranda, net jeigu ir neklausai radijo stočių, transliuojančių populiariausius hitus“, – juokauja žurnalistė.

Žmonės.lt primena, kad šiuo metu vaizdo įrašų platformoje „Youtube“ „Despacito“ jau peržiūrėjo beveik 3 milijardai vartotojų.

Šią dainą klausosi ir niūniuoja netgi vaikai. Nors, Lavijos sūnus, kol kas ispaniškos dainos ritmais ir muzika namuose nejuda, bet mama šmaikštauja, kad reiktų atlikti eksperimentą ir pažiūrėti. Galbūt, Nojui patiks.

Nuotaikingas Lavijos ir Pauliaus šokis – vaizdo įraše.

Lavija Surnaite

Deeee-spaaa-cito!.. šokių vakarėlis gali vykti tiesiog laidoje per tiesioginį eterį. @lnk #labasvakaraslietuva Paulius Skučas

Skaitykite daugiau