Patiko „Despacito“? Tuomet privalote išgirsti šias ispaniškas dainas

luis-fonsi-despacito-ft-daddy-yankee
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Linksma ir gundanti daina „Despacito“ – didžiausias šių metų hitas. Luiso Fonsi ir Daddy Yankee įrašytas kūrinys „YouTube“ perklausytas daugiau nei 2 mlrd. kartų, o dainos versijų sukurta daugiau nei gali suskaičiuoti. Tačiau mes siūlome jums išgirsti ne dar vieną „Despacito“ versiją, o kitas dėmesio vertas ispaniškas dainas.

Alvaro Soler – „Sofia“

26-erių ispanų dainininkas išgarsėjo su singlu „El Mismo Sol“, kuris pelnė jam pripažinimą ispanakalbėse šalyse. Tuo tarpu „Sofia“ išgarsino Alvaro visoje Europoje. 2016-aisiais ši daina buvo Nr.1 Lenkijoje, Italijoje ir Šveicarijoje.

Maluma – „Sin Contrato“

Juanas Luisas Londoño Arias, geriau visiems žinomas Maluma slapyvardžiu, yra Kolumbijos dainininkas. 23-ejų atlikėjas yra įrašęs kūrinių su tokiomis superžvaigždėmis kaip Shakira ar Ricky Martinas. Malumos sąskaitoje – trys muzikiniai albumai.

CNCO – „Reggaetón Lento (Bailemos)“

Vaikinų grupė CNCO susibūrė per televizijos projektą „La Banda“ 2015-aisiais. Grupę įkūrė garsus įvairių muzikinių šou teisėjas Simonas Cowellas, o jos prodiuseriu tapo atlikėjas Ricky Martinas.

Nicky Jam – „El Amante“

36-erių Nickas Rivera Caminero gimė JAV, tačiau jo tėvas – puertorikietis, o mama kilusi iš Dominikos respublikos. Kai Nickui buvo dešimt, visa šeima persikėlė į Puerto Riką. Dėl muzikinio slapyvardžio Nickas ilgai galvos nesuko – jį taip pavadino atsitiktinai sutiktas benamis.

Daddy Yankee ft. Ozuna – „La Rompe Corazones“

Daddy Yankee „Despacito“ fanams pristatinėti nereikia. Šis reperis iš Puerto Riko yra vienas šio hito atlikėjų.

Joey Montana – „Picky“

Iš Panamos kilęs 35-erių artistas, kurio tikrasis vardas Edgardo Antonio Miranda Beiro, yra išleidęs keturis studijinius albumus. Jo žymiausios dainos – „Picky“, „La Melodia“ ir „Hola“.

Skaitykite daugiau