B.Pitto ir A.Jolie pykčiai tęsiasi: dėl vynuogyno, kuriame susituokė, buvusią žmoną padavė į teismą

Bradas Pittas, Angelina Jolie ir „Chateu Miraval“ valdos / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Ir vėl įsiplieskė konfliktas tarp Brado Pitto ir Angelinos Jolie. Skelbiama, kad B.Pittas savo buvusią žmoną padavė į teismą dėl to, kad ji pardavė savo dalį Prancūzijoje esančio vynuogyno, kurį pora nusipirko kartu.

Dabar jau buvę sutuoktiniai dar 2008-aisiais įsigijo kontrolinį „Chateu Miraval“ akcijų paketą, o po šešerių metų tame vynuogyne ir susituokė.

Pasak B.Pitto, jis ir jo buvusi žmona susitarė neparduoti savo akcijų šioje vietoje be kito leidimo. Tačiau remiantis ieškiniu, A.Jolie susitarimo nesilaikė ir pardavė savo dalį spiritinių gėrimų.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Oskaro“ laureato teisininkai teigia, kad „Chateu Miraval“ paketas, apimantis namus ir vynuogyną Pietų Prancūzijoje, „tapo Pitto aistra“ ir jam prižiūrint išaugo į „daugybę milijonų dolerių verta tarptautinę sėkmės istoriją“.

Ketvirtadienį Los Andžele pateiktuose teisiniuose dokumentuose teigiama, kad B.Pittas padėjo užtikrinti vynuogyno, kuris tapo „vienu labiausiai pasaulyje vertinamų rožinio vyno gamintojų“, pelningumą.

„Chateu Miraval“ valdos, kurių dalis priklauso ir Bradui Pittui / „Scanpix“ nuotr.

Skelbiama, kad A.Jolie be buvusio vyro žinios pardavė savo akcijų paketą Liuksemburge įsikūrusiai stiprių gėrimų įmonei, kurį kontroliuoja Rusijos oligarchas Jurijus Šefleris.

„Ji pardavė žinodama ir su intencija, kad Šefleris ir jo filialai sieks kontroliuoti verslą, kuriam Pittas atsidavė, ir taip pakenks Pitto investicijoms Miraval“, – teigiama ieškinyje.

„Chateu Miraval“ valdos, kurių dalis priklauso ir Bradui Pittui / „Scanpix“ nuotr.

Aktoriaus advokatų teigimu, tokiu žingsniu buvo siekiama padaryti „neatlygintiną žalą“ B.Pittui, kuris „negailėjo pinigų ir prakaito vyno verslui“.

Pati A.Jolie to žiniasklaidai kol kas nekomentuoja. Tačiau ieškinyje teigiama, kad ji „raštu informavo Pittą“ apie savo sprendimą parduoti akcijas 2021 m. sausio mėnesį, sakydama, kad sunkia širdimi priėmė „skausmingą sprendimą“.

Anot BBC, Miraval dvarą pietryčių Prancūzijoje pora įsigijo už maždaug 25 milijonus eurų.

Primename, kad A.Jolie ir B.Pittas draugavo dešimt metų, o 2014 m. susituokė. Vis dėlto 2016 m. moteris pateikė prašymą skirtis.

Fotogalerija:

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau