Nauja pora? Angelina Jolie ir The Weeknd po romantiškos vakarienės namo iškeliavo kartu

The Weeknd ir Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės
AA

Angelinos Jolie (46) ir The Weeknd (31) gerbėjai nerimsta – ar tai nauja pora? Aktorė ir dainininkas jau ne kartą užfiksuoti laiką leidžiantys dviese, o šįkart paparacų kadruose – jųdviejų romantiška vakarienė restorane.

Paskutinį kartą Angelina Jolie ir The Weeknd drauge pastebėti savaitgalį, užsienio žiniasklaidą cituoja 15min.lt. Juodą aprangą vilkėjusios žvaigždės, rodos, naktyje norėjo likti nepastebėtos, tačiau paparacų blykstės randa visus.

Netrukus šios fotografijos atsidūrė užsienio naujienų portalų pirmuose puslapiuose, o drauge su jomis išplito ir spekuliacijos, ar tik garsenybių nesieja kažkas daugiau nei tik šilta draugystė?

„Daily Mail“ rašė, kad Angelina Jolie ir The Weeknd net 2,5 val. vakarieniavo „Giorgio Baldi“ restorano Santa Monikoje privačiame sektoriuje, o po to atlikėjo automobiliu pasuko link jo namų Bel Air rajone.

Žinoma, kalbos apie šiuos du žmones siejančius romantiškus jausmus paplito greitai, tačiau nei aktorė, nei atlikėjas ar jiems artimi šaltiniai šios situacijos aptarinėti nepanoro. Galbūt pora nusprendė romaną puoselėti slapta?

Liepą „Page Six“ The Weeknd artimas šaltinis sakė, kad jo ir aktorės santykiai paremti verslu: „Akivaizdu, kad jie nesistengia slėpti (vakarieniavę). Jis labai nori įsilieti į filmų verslą ir jau pradėjo filmuotis HBO seriale.“

Omenyje turima „HBO Max“ platformai skirtą serialą „The Idol“, kuriame atlikėjas ne tik vaidina, bet ir prisideda prie epizodų rašymo. Seriale „pasakojama apie pop atlikėją, užmezgusią romaną su paslaptingu Los Andželo klubo vadovu, kuris dar yra ir slapto kulto lyderis“, rašė „Variety“. The Weeknd patikėtos ir serialo vyr. prodiuserio pareigos.

Selena Gomez ir The Weeknd / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad The Weeknd anksčiau draugavo su modeliu Bella Hadid, dainininke Selena Gomez. Tuo tarpu Angelina Jolie, paskelbusi apie skyrybas su Bradu Pittu, rimtų santykių užmezgusi nebuvo, tačiau kalbų apie galimus aktorės partnerius – apstu. Štai visai neseniai ji buvo pastebėta lankanti savo buvusį sutuoktinį Johnny Lee Millerį Niujorke.

Skaitykite daugiau