Angelinos Jolie suknia pasipuošusi jos dukra priminė 2014-ųjų „Oskarus“

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (2014 m.) bei jų dukra Zahara (2021 m.) / Vidapress nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienio vakarą Los Andžele įvykusioje filmo „Amžinieji“ („Eternals“) premjeroje žvilgsnius kaustė 16-metė aktorės Angelinos Jolie (46) dukra Zahara. Pasipuošusi mamos žėrinčia suknele, mergina mintimis nukėlė į 2014-ųjų „Oskarų“ apdovanojimus, kai A.Jolie tuo metu raudonu kilimu žengė įsikibusi į B.Pitto parankę.

Panašu, kad „Marvel“ komiksais paremto filmo premjeroje Angelina Jolie iš tiesų mėgavosi laiku, kokybiškai praleistu su savo 16-mete dukra Zahara, kitomis dukromis Vivienne (13) ir Shiloh (15) bei sūnumis Maddoxu (20) ir Knoxu (13), rašo dailymail.co.uk.

Pati A.Jolie tą vakarą dėvėjo tamsiai rudą „Balmain“ suknelę ir pasipuošė žėrinčiais papuošalais. Bene labiausiai iš jų į akis krito auksinė apyrankė.

Angelina Jolie su vaikais / Scanpix nuotr.

Pasak dailymail.co.uk, ant raudonojo kilimo aktorė taip pat prakalbo apie savo vaikų aprangą – anot moters, atžaloms itin patiko pasižvalgyti po jos spintą, o premjeroje jie pasirodė vilkėdami savo mamos rūbus.

„Mano vaikai dėvėjo vintažinius drabužius bei mano senas sukneles, kuriomis puošiausi per „Oskaro“ apdovanojimus. Mes atrūšiavome mano senus daiktus“, – sakė ji.

Štai suknelę, kuria pasipuošė aktorės dukra Zahara, pati Angelina buvo apsivilkusi per 2014-ųjų „Oskarus“.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / Scanpix nuotr.

Primename, kad A.Jolie vaikų globa dalijasi su savo buvusiu vyru Bradu Pittu. Tiesa, poros sūnus Paxas minėtoje premjeroje nedalyvavo.

Angelina Jolie su vaikais (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau