Antradienio horoskopas – birželio 20 d.

Ramybė / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vakarykštis lėkimas bus sustabdytas, tačiau vietoj nutrūktgalviškumo atsiras kitų smagių dalykėlių. Pavyzdžiui, turėsime noro ir priemonių pakovoti už savo ir artimųjų komfortą ir ką nors besąlygiško atlikti dėl tų, kuriuos dieviname. Dar gims idėjų, kurioms paaiškinimą sunkiai rasime, tačiau jų unikalumu ir verte niekas nesuabejos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuojautos vedami, teisingai pasirinksite, ypač kai reikės pasirūpinti finansais, grožiu, maistu, apranga, aplinka ar kokiomis kitoms materialiomis vertybėmis. Negana to, galvon šaus tokių idėjų, kad net patys nesuprasite, iš kur jos. Vakare būsite iniciatyvūs visur, kas susiję su jūsų namų gerove ir saugumu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo poelgiais ne tik bandysite save įtvirtinti, bet ir draugams ar kolegoms padaryti kažką malonaus. Sėkmingai tai suderinę, įgysite bendražygių pasitikėjimą. Praeities klaidą staiga ištaisę, sukursite sąlygas gauti jums reikalingą laimikį. Vakarop megsite ryšius, kurie padėtų gauti reikalingą informaciją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, kitų neatsiklausę, tyliai rausite darbe jums reikalingą vagą. Tačiau nebūsite tylūs, ypač jei galėsite su kolegomis pasidalinti savo idėjomis, todėl komandoje užsičiaupti neįstengsite. Vakare, pamatę kokią naudingą galimybę, pasistengsite ja pasinaudoti, nekreipdami dėmesio į kitų nuomones ar rekomendacijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išmokite atsipalaiduoti: 12 būdų, kurie padės nusiraminti

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vilčių bus daug ir jos kaskart vis didės, ypač pakurstytos svajonių ar toli gyvenančių asmenų. Turėsite konkrečių priemonių, kurias kartu su komanda pritaikysite savo lūkesčiams įgyvendinti. Be to, tyliai regsite ambicingus planus, apie kuriuos mažai kas žinos. Vakarop jūsų iniciatyvos burte užburs bičiulius ar komandą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bus labai svarbu sukurti kuo tinkamesnį įvaizdį apie savo veiklą, nors to nei sau, nei kitiems nepripažinsite. Noriai diskutuosite su bendražygiais ar mokysite tuos, su kuriais dirbate, todėl kiekvieną, kurį pašnekinsite, nesunkiai įtikinsite. Nusibrėžę sau tikslą, patys tyliai kovosite su tais, kurie jums trukdo jį pasiekti.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žinosite, kaip pasielgti ir ką atlikti, kad visi aplink jus liktų patenkinti. Meilė ir atsidavimas nebus vien tik lozungai, o priežastis įprasminti savo žinias ar pažiūras. Gal pavyks praverti duris, pro kurias prasmukus, pateksite ten, kur jums reikia. Lengva bus išpešti komandinę pergalę, jei visi be išimties degsite ta pačia idėja.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pjausite tai, ką sėjate, jei pavyks pasielgti taip, kaip iki šiol nesielgėte, kūrybiškai susidoroti su kasdienėmis situacijomis, išdrįsti pasinaudoti kitų žmonių dosnumu ir, be abejo, parodyti jiems savo besąlygišką pasitikėjimą. Parneriai nepraleis progos jus nustebinti, pakeisti jūsų ligšiolines pažiūras ar suteikti žinių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl išsvajotos meilės ir artimojo dėmesio versitės per galvą ir, regis, nenusivilsite. Šiltesniu žodeliu ar malonesniu žvilgsniu apdovanoti greta esančiųjų nepakaks, nes rūpės dar išpešti aktualios informacijos sveikatos, darbo ar mitybos temomis. Be to, vakarop savo nuomonę ar žinias lengvai įpiršite tiems, kurie jums reikalingi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Reikės kai ką paaukoti dėl šeimos, tačiau dėl to jausitės pakylėti. Įsitaisę ten, kur esate, kursite jums reikalingas aplinkybes. Stebinančių idėjų pasiūlys atžalos, o santykius paįvairins netikėti pasiūlymai ar džiugios pramogos. Vakarėjant visokiausi darbai eisis lyg per sviestą, jei atsiras prisidedančiųjų prie sklandžios jų eigos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maži dalykėliai, kuriuos pasistengsite padaryti dėl kitų žmonių ne tik pasieks juos, bet ir jus džiugins. Įvykiai namuose, iš jų atsineštos idėjos ar namiškių įtakos padės susidoroti su kasdienių pareigų, buities ar sveikatos iššūkiais. Vakaro nuotaikos priklausys nuo to, kaip priimsite partnerių pagalbą siekdami to, kas malonu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didžiausias malonumas bus likti savo privačioje erdvėje, kurioje rūpės užtikrinti sau komfortą ir susikurti sąlygas savo prigimtinėms galioms pritaikyti. Netikėtas susitikimas ne tik paįvairins dieną, bet suteiks peno mintims ar kūrybai. Vakare mėgausitės galimybe ką nors prasmingo atlikti dėl savo šeimos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėsite kur nors nuvykti, susitikti ir pabendrauti su tais, kurių be galo išsiilgote, ar net su kuo nors susipažinti. Tokiu būdu ne tik mėgausitės diena, bet ir naujų veidų išvysite, pailginsite mielų pažįstamų sąrašą, išgirsite ar patys papasakosite stebinančių ir už širdies griebiančių istorijų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau