Koks Zodiako ženklas yra finansiškai sėkmingiausias?

Laikas ir pinigai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Esate taupus ir susiskaičiuojantis kiekvieną centą, o gal išlaidus ir be galo dosnus. Ne visas savybes galima išsiugdyti, kai kurias lemia žvaigždės. Kiekvienas Zodiako ženklas skirtingai elgiasi su pinigais. O kurį labiausiai lydi finansinė sėkmė?

Avinas mėgsta pinigus leisti, o kad galėtų tai daryti, turi jų uždirbti. Ir jam paprastai tai puikiai sekasi. Įgimtas impulsyvumas ir smalsumas verčia šio ženklo atstovus gyventi šia diena, todėl pinigai jų piniginėse ilgai neužsibūna, tačiau jie visada randa būdų jas papildyti. Taigi kažkokiu mistišku būdu Avinas patenka į turtingiausiųjų penketuką.

Jautis bene labiausiai ir dažniausiai iš visų zodiako ženklų galvoja apie pinigus.

Antrasis Zodiako ženklas Jautis bene labiausiai ir dažniausiai iš visų galvoja apie pinigus. Mat finansinis saugumas jam labai svarbus. Todėl šio ženklo atstovai pinigų nešvaisto į dešinę ir kairę, bet mėgsta pasidėti „juodai dienai“ ir iš anksto planuoti didesnius pirkinius. Neretai jie turi niekam nežinomų sąskaitų ar nekilnojamojo turto, kad visada jaustųsi užtikrintai. Tai taip pat vienas didžiausios sėkmės lydimas horoskopo ženklas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Taupymas: manija ar sąmoningas gyvenimo būdas?

Dvyniai dažniausiai nuolat jaudinasi dėl finansinių reikalų, nes jų blaškymasis ir domėjimasis viskuo ir visais lemia nuolatinę kaitą gyvenime. Šio ženklo atstovai būna kelių tipų. Kadangi Dvynių protas dažniausiai veikia nepriekaištingai, be to, ir bendrauti jie puikiai sugeba, pinigų prasimanyti gali kone iš nieko. Tokie Dvyniai neretai gyvena pasiturimai. Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie pinigus leidžia lygiai tuo pačiu tempu, kaip ir uždirba, ar netgi greičiau. Tokius finansinė sėkmė neretai aplenkia.

Tarp stropuolių Vėžio atstovų – ne vienas milijonierius. Taip yra dėl to, kad šio ženklo atstovai yra vieni praktiškiausių. Štai Vėžio moteris gali iš kirvio savaitę virti sriubą, o vyrai namų remontui neišleisti nė cento – vienus dalykus susikombinuos, kitus patys padarys, trečia pasikeis ir pan. Be to, Vėžiai turi labai gerą intuiciją ir žino, kaip tinkamu metu atsirasti tinkamoje vietoje. O tai bene viena svarbiausių savybių siekiant finansinės sėkmės.

Eurai / „Shuterstock“ nuotr.
Eurai / „Shuterstock“ nuotr.

Gal ne veltui sakoma, kad tie, kurie nuoširdžiai dalijasi su kitais, sulaukia daug didesnės grąžos. Liūtų širdis ir piniginė kitiems visada plačiausiai atverta. Tai žmonės, kurie labai mėgsta leisti pinigus, o tiems, kuriuos myli, jie yra labai dosnūs, kartais gal net kiek per daug. Be to, šio ženklo atstovams patinka kokybiški daiktai, o tokie nemažai atsieina. Tačiau kai reikia, Liūtai sugeba susiimti ir pradėti taupyti.

Mergelės ne vieno astrologo laikomos sėkmingiausiu Zodiako ženklu, jei kalbėtume apie pinigus. Aštrus protas, gebėjimas įžvelgti naudingas sutartis ir įgimtas verslumas šio ženklo atstovus apdovanoja didele finansine sėkme. Be to, Mergelės dažniausiai būna labai taupios ir tvarkingos. Šios savybės leidžia nemažai sutaupyti. Kyla klausimas, gal Mergelės godžios? Anaiptol! Tai vienas iš tų Zodiako ženklų, kuris visada pastebi, kam reikia pagalbos, ir nuoširdžiai padeda.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamai elgtis su pinigais padės keli paprasti žingsniai

Svarstyklės visada nori, kad jų gyvenimas būtų harmoningas, tad ne paskutinėje vienoje ir finansinis stabilumas. Jei uždirbti nesiseka, šio ženklo atstovai nervinasi, nes mėgsta gražiai gyventi, jiems nepatinka užsidaryti namuose, tad reikia ir gražiai apsirengti. Kad pavyktų tinkamai tvarkyti savo finansus, Svarstyklėms reikia aiškaus plano. O jau jo laikytis tikrai pavyks.

Kuo didesni pinigai, tuo didesni ir praradimai bei nusivylimai. Kad ir ką darytų, nedideli reikaliukai – ne Skorpionui. Jei jau uždirbti – tai milijoną, jei rizikuoti – taip pat ne ką mažesniais pinigais. Niekas niekada nežino, kiek ir kur pinigų laiko šio ženklo atstovai, nes jie be galo mįslingi ir visada turi kur nors kiek nors atsidėję. Šio ženklo atstovus tarsi būtų apraizgęs finansinis voratinklis. Jie visada randa giją, kuri juos nuveda prie pinigų. Tiesa, praradimai jų taip pat dideli, o kartais po jų je ne visada atsigauna.

Šauliai moka uždirbti. Tai daryti jiems padeda įgimtas optimizmas, kad „viskas bus gerai“, net tada, kai niekas, rodos, iš šono žvelgiant, nesiklosto palankiai. Be to, šio ženklo atstovai nesibodi atlikti bet kokių darbų ir tai juos visada gelbsti.

Šaltakraujiški Ožiaragiai puikiai geba planuoti pinigus ir retai kada jais švaistosi. Jų biudžetas labai gerai suplanuotas, atsitiktinių pirkinių čia beveik nebūna. Šio ženklo atstovai sugeba blaiviai vertinti situaciją ir pasiruošti ateičiai. Jie nėra labai dosnūs, tačiau ir godžiais negali pavadinti, nes tada, kai artimiems žmonės reikia pagalbos, jie visada noriai ištiesia ranką.

Jei jau Vandenis ko nors labai nori, jis būtinai tai įsigis, nesvarbu, kad kišenėse švilpauja vėjai. Į priekį jį gena idėja, o ne finansinės galimybės, apie jas šio ženklo atstovai kartais net nepagalvoja. Tarp šio ženklo žmonių nėra daug turtuolių, bet apie pinigus jie dažniausiai apskritai negalvoja, juk tai tik priemonė – tikslui pasiekti, ne daugiau. O jei turi idėją, minčių ir didelį tikslą – pinigų visada atsiras.

Ne veltui Žuvų ženklo simbolis – dvi į skirtingas puses plaukiančios žuvytės. Tokie dvilypiai gali būti ir šio ženklo atstovai. Jie arba intuityviai pritraukia didelius pinigus ir moka juos tvarkyti, arba leidžia juos sunkiai suvokiamiems dalykams, pavyzdžiui, šovus į galvą kokiai nors idee fixe. Užvaldžius minčiai, Žuvys gali vos ne per akimirką nusipirkti butą, jachtą ar kitą ne mažą daiktą. Lygiai taip pat kam nors papasakojus liūdną istoriją, šio ženklo atstovas gali iškart paaukoti nemažą sumą nelaimėliams padėti. Bėda ta, kad tuo kartais pasinaudoja sukčiai.

Skaitykite daugiau