Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

Rožinis automobilis / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vyrai automobilius renkasi pagal technines savybes, o kai mūsų, moterų, paklausia, ar mums patinka vienos ar kitos markės automobilis, neretai pirmiausia paklausiame: „O kokia jo spalva?" Stipriosios lyties atstovams tai kelia juoką, bet mes, intuityvios asmenybės, žinome, kad spalva lemia savijautą.

Aplinkos spalvos lemia mūsų nuotaiką, netgi savijautą. O pagal tai, kokios spalvos automobilį renkamės, galima pasakyti, kokios esame. Net ir astrologijoje kiekvienam Zodiako ženklui priskiriama tam tikra spalva. Taigi, pasižiūrėkime, ką jūsų pasirinkimas apie jus liudija. O gal šiuo metu kaip tik renkatės automobilį? Sužinokite, ką byloja tam tikra spalva.

Aplinkos spalvos lemia mūsų nuotaiką, netgi savijautą. O pagal tai, kokios spalvos automobilį renkamės, galima pasakyti, kokios esame.

Jei jūsų svajonių automobilis yra raudonas, tikriausiai esate aistringas žmogus ne vienoje gyvenimo srityje. Ir nors vairuojate jūs nebūtinai kaip lenktynininkė, tačiau greitį mėgstate taip pat, kaip ir atkreipti į save kitų dėmesį. Šios spalvos automobiliai tinka ir Avino, ir Skorpiono ženklo dailiosios lyties atstovėms.

Oranžinė – optimistų spalva. Tokios spalvos automobilį renkasi drąsios, laimingos, optimistiškos ir šiek tiek netradicinių pažiūrų moterys. Joms nelabai svarbu, ką apie jas galvoja kiti, bet būtina save atskleisti ir išreikšti. Tokios spalvos automobilį gali ryžtis įsigyti Dvynių ženklo moterys ir merginos. Jei tokia spalva tiks prie Svarstyklių rankinės ar batelių, šio ženklo atstovės taip pat gali rinktis tokį žaismingą automobilį.

Raudonas automobilis / Fotolia nuotr.

Geltonu automobiliu paprastai rieda savimi pasitikintys ir pasilinksminti mėgstantys asmenys. Jiems gyvenimas šventė. Liūtams svarbu pasirodyti, tačiau jie turi pakankamai išdidumo ir orumo, kad nedarytų to itin atvirai, pavyzdžiui, drabužio Liūto moteris tikrai nesirinks raudono, o štai geltoną automobilį išsirinkti gali. Taip pat ir oranžinį ar raudoną – juk šios spalvos simbolizuoja energiją ir dvelkia optimizmu. Tokiu automobiliu gali važinėti gyvenimą švente laikanti Liūto, Dvynių ar Vandenio ženklo atstovė.

Raudonas automobilis / Fotolia nuotr.

Žalios spalvos automobilio savininku galima pasitikėti, nes tai sąžiningas, patikimas ir savo emocijas kontroliuojantis žmogus. Jaučių spalva žalia. Kadangi šio ženklo atstovui labai svarbu visur harmonija, todėl tikrai nesirinks nieko akį rėžiančio, automobilio taip pat. Tiesa, žalia žaliai nelygu, tad Jaučių tikrai nepamatysite salotiniame automobilyje, tačiau prabanga dvelkiančiame samaniniame – labai tikėtina.

Vertinate materialinę gerovę, esate ramūs, ištikimi, jums svarbi elegancija? Ar jūsų automobilis kartais ne mėlynas? Tokius vertina tos moterys, kurios nemėgsta išsiskirti iš minios. Šauliai neatsisakys mėlyno atspalvio automobilio. Tokią pačią gali rinktis ir Ožiaragio ženklo moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks partneris jums tinkamiausias pagal horoskopą

O štai rudą automobilį gali išsirinkti tvirtai ant žemės stovintys žmonės. Tai patikimi ir geri draugai, žmonės vengiantys ekstremalių pojūčių. Tokiu automobiliu gali važinėti ir Ožiaragio, ir Mergelės ženklų atstovės.

Juodas blizgantis automobilis – galios ir valdžios simbolis, ypač jei tai didžiulis džipas. Tokiais neretai važinėja žmonės, kurie nori susikurti būtent tokį įvaizdį. Juoda didžiulė mašina patiks tiek Avino, tiek Skorpiono ar Ožiaragio ženklų atstovėms, kurios vertina galią, jėgą, konkurenciją.

Baltos mašinos savininkei svarbu detalės, ji bus jautri, subtili, dvasinga asmenybė. Vėžio ženklo atstovė yra kaip tik tokia, pasižymi gera intuicija, tad baltos spalvos automobilis jai – pats tas.

Praktiški žmonės renkasi pilkus ar sidabro spalvos automobilius. Tokiems svarbu komfortas ir kartu praktiškumas, jie linkę viską apmąstyti, dažniausiai pasitiki savimi. Tarp tokių žmonių nemažai Mergelės ženklo atstovių, kurios nemėgsta išsiskirti iš minios, joms geriau išlikti nepastebėtoms, tad sidabrinis ar pilkas automobilis bus pats tas. Svarstyklėms svarbu visiems patikti, ir nors atviro ir tiesmukiško dėmesio jos vengia, pastebėtos nori būti, todėl renkasi subtiliai atkreipiančias į save dėmesį spalvas. Pavyzdžiui, jų automobilis gali būti paprasčiausios pilkos spalvos, bet su oranžinėmis ar geltonomis detalėmis, kurios vers praeivius atsisukti.

Išvydote gatve riedantį rožinį automobilį arba kitokios spalvos, bet visą margintą gėlytėmis? Galite būti tikri – juo važiuoja romantikė Žuvis.

Skaitykite daugiau