Andrius Butkus sieks įrodyti, kad geram šokėjui barmeno darbas netrukdo

Andrius Butkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vienas geriausių Lietuvos šokėjų, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas Andrius Butkus nusiteikęs išbandyti save nauju – barmeno – amplua. Projekte „Žvaigždė už baro“ debiutuosiantis televizijos projektų vedėjas ir grupės „Džentelmenai“ atlikėjas tvirtina tai darysiantis pirmą kartą.

A.Butkus – nebe pirmas šokėjas, ketvirtadienio vakarą pasirodantis Kauno kokteilių klube „Basement by BarBar’a“. Prieš porą savaičių jėgas už baro išmėgino jo kolega Saulius Skambinas. Choreografijos profesionalai juokauja savo pavyzdžiais įrodantys, kad geriems šokėjams barmeno darbas nemaišo.

„Saulius – mano puikus bičiulis. Jis per vakarą pagamino net 77 kokteilius? Vadinasi, turėsiu pasistengti. Kokteilius iki šiol esu gaminęs tik labai buitiškai, tad išties nežinau, ką reiškia tai daryti tikrame bare. Gal jau po pirmų dvidešimties suprasiu, kad daugiau nebegaliu. Vis dėlto tikrai pasistengsiu. Svarbiausia – sukurti gerą vakarėlio nuotaiką, o tuomet ir darbas eisis iš peties“, – prieš savąjį startą įžymybių turnyre kalba A. Butkus.

Ar profesionalus choreografas kokteilius gamins judėdamas pagal muzikos ritmus ir kokio šokio žingsnelis labiausiai tikrų už baro? „Tikriausiai, kad šokius šiame nelengvame darbe turėsiu trumpam palikti nuošaly. Juk ten aplink daug dūžtančių daiktų! Verčiau koncentruosiuosi į barmeno vaidmenį ir bereikalingai nerizikuosiu“, – sako jau šeštasis projekto „Žvaigždė už baro“ dalyvis.

Vilniuje gyvenantis klaipėdietis į laikinąją sostinę planuoja atvykti su savo palaikymo komanda. A. Butkus tikisi svetingo kauniečių publikos sutikimo ir užsimena, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį klubo „Basement“ šokių aikštelėje gali pasirodyti ir kiti grupės „Džentelmenai“ nariai.

Garsaus šokėjo azartas prieš pasirodymą kaipmat padidėjo išgirdus, kad visus metus truksiančio renginių ciklo dalyviai varžosi dėl pagrindinio prizo – atostogų kelionės užsienio kurorte. Kol kas nepralenkiama turnyro lydere išlieka grupės „Pop Ladies“ atlikėja Natalija Bunkė, savo sąskaitoje turinti net 112 kokteilių.

Antroje vietoje žengia vyrų pogrupio atstovas Vitalijus Cololo. Žinomas humoristas praėjusią savaitę sumaišė lygiai šimtą kokteilių. Kaip jam sekėsi dirbti už baro, bendrauti su publika ir laidyti juokelius, kviečiame pasižiūrėti iškalbingame vaizdo siužete.

 

Skaitykite daugiau