Saulius Skambinas šokio ritmu suksis už baro

Saulius Skambinas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Įžymybių turnyras „Žvaigždė už baro“ įsibėgėja. Po Ramūno Rudoko ir Natalijos bunkės pasirodymų barmeno estafetę perima šokėjas Saulius Skambinas. Naktiniam gyvenimui neabejingas garsus choreografas žada neapsiriboti vien kokteilių maišymu ir tikisi, kad pačiame linksmybių įkarštyje užteks energijos bent vienam ugningam šokiui.

„Svarbiausia, kad įvyktų abipusiai energetiniai mainai. Tikiuosi, iš manęs jos bus užtektinai ir to paties lauksiu iš publikos. Žinau, kad lankytojų ten niekada netrūksta, o aš labai mėgstu pajudėti tarp jaunimo. Tad laukiu išties smagaus, turiningo ir įsimintino vakaro naujame amplua, – nekantraudamas apie savo debiutą kalbėjo S. Skambinas. – Iš šalies stebint profesionalius barmenus, jų darbas atrodo nesunkus, bet neabejoju, kad toks pirminis įspūdis iškart pasikeis, vos tik man pačiam ėmusis šio amato. Esu gaminęs kokteilius draugų rate, bet už tikro baro stosiu pirmą kartą.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Už baro stojusi Natalija Bunkė surengė siautulingą šou

Lietuvos ir tarptautinių šokių turnyrų bei konkursų dalyvis nedvejodamas priėmė naują iššūkį. Kaunietis sako gerai pažįstantis savo miesto publiką, todėl atiduosiantis visas jėgas, kad legendinis kokteilių baras naktį iš ketvirtadienio į penktadienį alsuotų išskirtine nuotaika.

Ramūnas Rudokas / Organizatorių nuotr.

Naujajam vakaro šeimininkui už baro teks gerokai paplušėti šokių ritmais miklinant ne tik kojas, bet ir rankas. Projekto rezultatų lentelėje puikuojasi naujas rekordas, kurį praėjusią savaitę pasiekė N.Bunkė. Lietuviškos popscenos garsenybė per vieną vakarą pagamino 112 kokteilių ir gerokai pranoko savo pirmtaką R. Rudoką su taip pat nekukliu rezultatu (72 kokteiliai).

TAIP PAT SKAITYKITE: Projekte „Žvaigždė už baro“ pirmasis debiutavo Ramūnas Rudokas

Savo galimybes išsiveržti į projekto lyderių gretas S.Skambinas vertina atsargiai: „Teks labai pasistengti, kad aplenkčiau varžovus. Šokių ant baro kol kas neprižadu, bet aplink jį tikrai pasismaginsime. Naktinis gyvenimas dažnai būna impulsyvus ir nenuspėjamas, todėl palikime dar šiek tiek vietos ir improvizacijai.“

Kokią choreografiją savo pasirodymui kokteilių bare „Basement by Barbar’a“ ruošia žinomas šokėjas, kauniečiai ir miesto svečiai pamatys jau ketvirtadienį vakare. Čia lankytojai gali nuolat stebėti besikeičiančius projekto dalyvių rezultatus specialioje lentoje. Tuo tarpu visus metus truksiančiame renginių maratone „Žvaigždė už baro“ žinomi pramogų pasaulio veikėjai ne tik rengs savo unikalius šou dirbdami barmenais, bet ir varžysis dėl pagrindinio prizo – atostogų kelionės į kurortą užsienyje.

Ramūnas Rudokas / Organizatorių nuotr.

Vaizdo kamerų užfiksuotas rekordinis N.Bunkės pasirodymas galėtų būti puiki motyvacinė priemonė kitiems būsimiems projekto dalyviams. Siužete matyti, kad pagrindinis grupės „Pop Ladies“ dainininkės įrankis dirbant ne tik scenoje, bet ir už baro – visąlaik nuo veido nepranykstanti plati šypsena. Kviečiame pasižiūrėti ir tuo įsitikinti.

Natalija Bunkė projekte „Žvaigždė už baro“ (10 nuotr.)
+4
Ramūnas Rudokas projekte „Žvaigždė už baro“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau