Alkoholio skonio nežinanti Monika Šalčiūtė dirbs kokteilių bare

Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Šokėja ir televizijos laidų vedėja Monika Šalčiūtė ryžosi naujam iššūkiui. Interneto sensacija dažnai vadinama mergina tvirtina niekada neragavusi alkoholio, tačiau drąsiai sutiko tapti projekto „Žvaigždė už baro“ dalyve.

„Dar besimokydama dvyliktoje klasėje, kuomet buvau aštuoniolikos, esu dirbusi barmene-padavėja, bet tuomet dažniau tekdavo gaminti kavą. Jei pabandydavau suplakti kažkokį nekasdienišką kokteilį, tekdavo prašyti kolegų barmenų, kad šie paragautų ir įvertintų, kaip man pavyko, nes aš alkoholio išvis nevartoju. Paprastai jiems būdavo skanu, tad tikiuosi panašių įvertinimų sulaukti ir iš Kauno publikos“, – prisiminimais iš savo pirmosios darbovietės dalijosi žinoma mergina.

M.Šalčiūtė neslepia pastaruoju metu Kaune apsilankanti gan dažnai, tačiau renginių ciklą „Žvaigždė už baro“ pristatančiame kokteilių bare „Basement“ ji viešės pirmą kartą. Besiruošdama savo debiutui, mergina trokšta ketvirtadienį vakare prieš akis išvysti sausakimšą šokių aikštelę.

Pašnekovė prisipažįsta nemokanti svaidyti į orą butelių ar jais žongliruoti, tačiau visa tai ji žada atpirkti savo gera nuotaika ir išskirtine apranga: „Būtinai pasipuošiu. Tik noriu, kad lankytojai rinktųsi ne vien į mane pasižiūrėti, bet ir nusiteiktų gerai praleisti laiką. Barmeno darbas nėra labai sudėtingas. Aukštojo mokslo tam nereikia. Kita vertus, už baro galima patirti nemažai streso. Juk būtina visiems įtikti. Klientus reikia aptarnauti greitai ir kokybiškai, kad kokteiliai būtų puikaus skonio, o visi reikiami ingredientai – tiksliai apskaičiuoti. Laukia įdomus iššūkis.“

Monikos sugebėjimais dirbant už baro kauniečiai ir miesto svečiai galės įsitikinti ketvirtadienį vakare populiariame kokteilių bare „Basement by BarBar’a“.

Čia ji perims estafetę iš šokėjo Sauliaus Skambino ir susirungs savotiškame įžymybių turnyre. Pramogų pasaulio atstovai varžosi, kuris per vakarą pagamins daugiau savo firminių kokteilių. Renginių serija tęsis visus metus.

Kol kas rekordinis rezultatas priklauso daininikei Natalijai Bunkei, per vakarą pagaminusiai 112 kokteilių. Kukliau sekėsi projekto vyrams: aktorius Ramūnas Rudokas sumaišė 72, o šokėjas Saulius Skambinas – 77 kokteilius.

Kviečiame prisiminti praėjusią savaitę praūžusį ugningą vakarą už baro šeimininkaujant Sauliui Skambinui. Jo pasirodymą įdėmiai fiksavo vaizdo kameros, o prieš jas profesionalus choreografas pademonstravo savo meistriškumą judėdamas šokių muzikos ritmais.

Saulius Skambinas projekte „Žvaigždė už baro“ (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau