5 manipuliavimo vyrais strategijos: pamirškite riksmus ir priekaištus

Pora paplūdimyje / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nuo seno manoma, kad moteris turi kurti jaukumą, saugoti namų židinį. Tačiau kaip dažnai moteris iš tikrųjų nori, kad vyras padėtų, kartais pasisiūlytų atlikti ir jam nebūdingus darbus. Tačiau jį priversti? Būtent prievartos ir nereikia – padarykite taip, kad jis pats užsinorėtų jums padėti. Tai keletas manipuliavimo vyrais strategijų.

Kuris gi vyras neskubės pagelbėti savo mylimajai, kai žinos, kad tik jis gali tai padaryti.

„Tu mano gelbėtojas!“

„Tik tu tai gali“, „Be tavęs aš kaip be rankų...“, – tokius žodžius, be jokios abejonės, ištaria dažna moteris. Tačiau juos galite panaudoti norėdamos ko nors gauti ar prašydamos padaryti tai, ko jūs pati nemėgstate daryti. Norite, kad vyras padėtų sutvarkyti namus? Paaiškinkite, kad nemokate elgtis su naujuoju dulkių siurbliu, kad jums pravers vyriška ranka ir kad tik jis sugebės tai padaryti geriausiai.

Kuris gi vyras neskubės pagelbėti savo mylimajai, kai žinos, kad tik jis gali tai padaryti. „Aš be tavęs tikrai nebūčiau susitvarkiusi šio reikalo. Galbūt galėsi visada man pagelbėti?..“, – tokie žodžiai paglostys vyro savimeilę, jis jausis svarbus, reikalingas, stiprus. Ir jūs, ir jis bus patenkinti.

„Tu geriausiai tai darai“

Kiekviena moteris vis pasiskundžia, kad vyrai nepadeda buityje arba nedaro įvairių kitų dalykų. Išmėginkite pagyrų strategiją. Juk gražūs žodžiai veikia kur kas geriau nei bet kokia kritika ar priekaištai. Tik svarbu nepersistengti ir daryti tai labai įtikinamai.

Norite, kad vyras ryte pagamintų pusryčius? Pasakykite jam, kad jis tai daro geriau už jus, kad jo kepta kiaušinienė pati skaniausia, kad tikriausiai jis žino kokį nors slaptą ingredientą. Norite, kad išvalytų langus? Toks darbas – tik jam, ne jis kur kas pedantiškesnis už jus, o jūs nuolat paliekate dryžių ant stiklo. Be abejo, kiekviena sugalvos savo pastebėjimų ir asmeniškumų, juk savo vyrą pažįstate geriausia, tad sumaniai tuo pasinaudokite.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2-2-2 taisyklė, gerinanti santykius: ją išbandžiusi pora dalijasi patirtimi

Laiminga pora / „Fotolia“ nuotr.

„Aš darau tai dėl tavęs“

Kaskart, kai padarysite ką nors, kas jūsų mylimajam galimai nepatiks, tiesiog leiskite jam žinoti, kad vienintelis tikslas, dėl kurio taip pasielgėte, buvo jis. Išmokite viską pakreipti savo naudai.

Jums reikia naujų batelių? Tik dėl to, kad atrodytumėte graži jam. Todėl kaipgi jūs būsite be gražių batelių?.. Pagaminote nelabai pavykusią vakarienę? Tai tik dėl to, kad norėjote nustebinti savo mylimąjį netikėtu skoniu, tačiau išėjo ne taip, kaip tikėjotės... Gal verta nueiti į restoraną ir pasikelti nuotaiką? Viskas labai paprasta: kiekvieną poelgį apibūdinkite taip, tarsi stengtumėtės dėl savo antrosios pusės.

„Tai – hormonai“

Protingas vyras supranta – ginčytis su moterimi yra beprasmiška, nes ji visada teisi. Jos negalima nervinti, nes dėl hormonų ji gali pradėti verkti. O juk nė vienas save gerbiantis ir moterį mylintis vyras nenori jos pravirkdyti.

Artėja sudėtingas pokalbis ir nežinote, kaip padaryti, kad svarstyklės nusvirtų jūsų naudai? Viena kita ašarėlė (tik šiukštu ne isterija) išties gali pagerinti situaciją ir jūs galėsite džiaugtis rezultatais. Visgi tuo nereikėtų dažnai piktnaudžiauti, juk nenorite tapti nuolatine verksne, kuri gadins nuotaiką. Be to, tai, ko būna per daug, ilgainiui gali nebeveikti.

„Aš tave labai myliu... Gal galėtum?..“

Ausiai mieli žodžiai „Aš tave myliu“ kai kuriuos vyrus priverčia tapti kur kas švelnesniais ir palenkiamesniais. Kodėl gi jų nepanaudojus labai lengvai manipuliacijai? „Brangusis, aš tave taip stipriai myliu... gal galėtum dėl manęs padaryti vieną smulkmenėlę...?“, – toks sakinys skambės ne kaip prašymas ar įsakymas, o kaip ausį glostanti daina. Daugelis vyrų nė neįtaria už žodžių slypinčios klastos. Kitaip tariant, į savo pusę palenkite jį švelnumu, gerumu, o ne priekaištais, riksmai ar ginčais.

Visgi būkite protinga ir nemanykite, kad antroji pusė puls pildyti visų jūsų norų, tačiau pamėginti galima. Be to, nuolat kartodamas, kad jį mylite ir daug dėl jo darote, galite priversti mylimąjį jaustis šiek tiek kaltu, kad jis kažko neatlieka. Jei nuolat kartosite, kad jei jus myli, jis turi būtinai su jumis eiti į spektaklį, vieną dieną gali grėsti rimtas pokalbis. Tad nepersistenkite. Juk niekas nenori už meilę susimokėti – tai turi būti abipusis jausmas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar susituokę žmonės tikrai yra sveikesni ir laimingesni?

Skaitykite daugiau