Vitalijus Cololo susidūrė su superekspertais: „Čia baisiau nei sunkiausiame egzamine“

Vitalijus Cololo / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 16:57
Žinomas televizijos laidų vedėjas Vitalijus Cololo superekspertų – vaikų komisijai pristatė vieno gamintojo marškinėlius. Po filmavimo pramogų pasaulio ryklys buvo apstulbintas netikėtais vaikų klausimais ir tvirtino, kad tokių nė nesusapnuosi.

„Čia baisiau nei sunkiausiame egzamine, – valėsi prakaitą nuo kaktos V. Cololo. – Jei suaugusiųjų logiką galite nuspėti ir pasiruošti galimiems klausimams iš anksto, tai kaip bendrauti su šiais superekspertais nerasite nė viename vadovėlyje ar enciklopedijoje. Galite neabejoti, tai bus pati sunkiausia atranka žmonijos istorijoje...“

Jau rytoj TV3 eteryje prasideda nauja laida – „Superekspertai“, kurioje keturi žavūs, iškalbingi ir charizmatiški teisėjai vertins įvairių Lietuvos gamintojų gaminius ir paslaugas. Atrodytų nieko neįprasto, jei ne vienas išskirtinis faktas. Šie superekspertai – vaikai.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Žaislų, maisto ir paslaugų vaikams bei visai šeimai kūrėjai ir gamintojai turės išskirtinę progą pristatyti savo produkciją tiems, kuriems ji iš tikrųjų ir yra skirta. Ir tik vienas iš jų taps geriausiu gaminiu ar paslauga, skirta vaikams. Tačiau, kad taip nutiktų dalyviams teks atlaikyti pačių griežčiausių, priekabiausių, emocingiausių, nekantriausių ir reikliausių teisėjų kritiką.

Suaugusiems teks stoti į akistatą su iškalbingais, drąsiais ir žingeidžiais septynerių – devynerių metų moksleiviais, kurie žada papurtyti juos kaip per sunkiausią egzaminą. Aštuonmetis superekspertas Jonas iš karto įspėjo visus būsimos laidos dalyvius: „Bus nuobodu – užmigsiu ir matysit mano balsą kaip savo ausis!“ Protinguoju save pristatantis superekspertas Raigardas žada teigiamai vertinti tik tuos, kurie jį nustebins, o tai padaryti lengva nebus – juk šis vaikas teigia išradęs skraidančius gatvių žibintus ir net pristatęs šią idėją Prezidentei. Santūriosios superekpertės Aurikos simpatijas dalyviams palenkti link savęs bus itin sunku. Iš visų superekspertų ji yra vyriausia, jau devynmetė, tad Aurika sako, kad vien šypsenomis ir meiliais žodžiais jos nesužavėsi. O linksmuolės Medos šypsena – pati apgaulingiausia. Nors mergaitė sako, kad ji visada yra linksma, tačiau žada būti teisinga ir pliusus dalinti tik jų vertiems dalyviams. „Jei man nepatinka pristatomas daiktas ar jo pristatymas – aš iš karto taip ir sakau, – įspėjo dalyvius superekspertė Meda. – Nebūsiu griežta, bet pigiais triukais manęs nesužavėsite“.

Pirmieji su superekspertais susidūrę dalyviai liko priblokšti. „Važiavau į laidą ir bandžiau save įtikinti, kad čia nieko tokio, juk jie tik vaikai“, – įspūdžiais dalijosi vienas laidos dalyvių, – „Tačiau sulaukęs pirmųjų vertinimų ir klausimų vos neišvirtau iš klumpių. Daugybę metų dalyvauju įvairiuose renginiuose ir jau buvau tikras dėl savo produkcijos patikimumo, tačiau superekspertai mano svajas sumalė į miltus“.

Jiems nerūpi rinkodaros kampanijos ir reklaminiai šūkiai, jie nekreipia dėmesio į gamintojų pagyras ir nesidomi akcijomis, tačiau jiems būtina kiekvieną daiktelį paliesti, pauostyti ir išnarstyti po krislelį. Lietuvos gamintojai baiminasi, kad įprastinės rinkodaros sampratai atėjo galas.

Norėdami pelnyti superekspertų prielankumą dalyviai bandys vaikus ir nustebinti, ir kuo įdomiau, žaismingiau bei originaliau produktus pristatyti, o kai kurie net papirkti... Tačiau superekspertų verdiktas juos tiesiog priblokš.

SUPEREKSPERTAI – jau nuo sausio 6 d. šeštadieniais 8.30 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai