Vis dar galvojate, kad „Dirty Duck“ – tai tik murzina antis? Gastropub‘as Vilniuje pradėjo linksmybių sezoną

„Dirty Duck“ gimtadienio akimirkos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-18 21:22
Kovo 17 d. pirmasis gastropub‘as Vilniuje – „Dirty Duck“ – šventė 4-ąjį gimtadienį. Svečiai mėgavosi degustacine 6 patiekalų vakariene, siautė  muzikos grupės „Gogol Bordello Tribute LT“ ugningame koncerte, o ištvermingiausius iki paryčių linksmino didžėjus. Pažadas „Aistrą gyvenimui kurstys: pavasaris, maistas, muzika ir viskis“ išpildytas su kaupu.

Didžiojoje gatvėje, tiesiai priešais Vilniaus rotušę, įsikūrusi užeiga tapo geru iš Londono kilusių gastro pub‘ų idėjos ambasadore Vilniuje. Neįpareigojanti aplinka ir geras maistas štai ko turi pirmiausia tikėtis gastro pub‘o lankytojai. Tad gausus būrys nuolatinių „Dirty Duck“ lankytojų ir kviestinių svečių, tarp kurių ir „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su draugu Mantu Pitkausku, socialinių tinklų žvaigždė Marius Bierancas, plaukų stilistė Silvija Daikerytė, modelis Karolina Toleikytė, pirmiausia buvo pakviesti į degustacinį naujojo pavasario meniu „Pagrindinis patiekalas – antiena“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Ant stalelių svečių jau laukė įžymieji „Dirty Duck“ naminiai bulvių ir daržovių traškučiai su ožkos sūriu. Vėliau pasiūlytas gaivus ir pavasarį žadantis sūdytos Atlanto lašišos salotų užkandis, pagardintas granatų sėklomis, ir keptas Brie sūris su serano kumpiu, žuvienės.

Visko daug, bet pagrindinio patiekalo – keptos anties krūtinėlės su raudono vyno padažu – neįmanoma buvo atsisakyti. Šis patiekalas nustebino visus ir nuo šiol bus firminis gastropub‘o patiekalas.

Žinoma, meniu liko ir ketverius metus karaliaujantys žymieji „Dirty Duck“ šonkauliukai ir salotos su kepta antiena.

Gimtadienio proga su trenksmu atidarytas pavasario naktinių renginių sezonas. -geros nuotaikos užteko iki paryčių.

Vis dar galvojate, kad „Dirty Duck“ – tai tik murzina antis? Tai tik pavadinimas, žymintis, kad Vilniuje yra tokia vieta, kurioje jūs nesijausite įpareigoti aplinkos. Ypač jei čia žiūrėsite rungtynes, azartiškai grumsitės proto mūšiuose. Puiki vieta emocijoms, jų slėpti čia nereikia. Čia jums nepaties baltos staltiesės, bet būtinai pasiūlys labai skanaus maisto, gėrimų, o savaitgaliais – ir šėliones iki pat ryto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai