Violeta Repčenkaitė išgyvena netektį: mirė mylima močiutė

Violeta Repčenkaitė / Renatos Apanavičienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 22:07
Buvusios TV laidų vedėjos, modelio bei trijų vaikų mamos Violetos Repčenkaitės šeimoje – skaudi netektis: mirė močiutė.

Violeta savo išgyvenimais pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Moteris gyvena Maltoje ir dėl pandemijos suvaržymų atsisveikinti su močiute negalės.

„Šio ryto skambutis ir liūdnas mamos balsas pranašavo liūdną žinią. Širdis sudužo į tūkstančius gabalėlių išgirdus: išėjo mylima močiutė, tėvelio mama“, – rašė Violeta.

V.Repčenkaitė užsiminė, kad kiekvieną kartą su močiute atsisveikindavo tarsi paskutinį kartą.

„Paskutinį kartą po viešnagės pas močiutę ėjau nešina mažiuku ant rankų ir vis atsisukdavau, o močiutė savo lange kaip visada mojavo mums. Po nepaprastai šviesaus ir linksmo pasimatymo ėjau link mašinos, man ašaros riedėjo upeliais, nors ir šypsojausi, kad ji žvelgdama iš tolo pro langą šypseną matytų. Visada, visada atsisveikindavome tarsi paskutinį kartą apsikabinusios ir išbučiavusios viena kitą stipriai.“

Įraše moteris dėkojo močiutei už jos meilę, artimą ryšį, minėjo ją gražiu žodžiu ir pasidalijo archyvinėmis šeimos nuotraukomis. Vienoje jų – močiutė Violetą laiko ant rankų. „Pasaulio gerumas ir švelnumas sudėtas į močiučių rankas“, – tokiais žodžiais savo jautrų įrašą baigė buvusi TV laidų vedėja. 

Pastaruoju metu Violeta Repčenkaitė patyrė ir daugiau gyvenimo išbandymų – iširo jos trečioji santuoka. Kaip rašė Žmonės.lt, moteris išsiskyrė su maltiečiu verslininku Edu.

Naujausi straipsniai