Byra trečioji Violetos Repčenkaitės santuoka

Violeta Repčenkaitė su vyru Edu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-18 20:19
Byra Maltoje šiuo metu gyvenančios buvusios televizijos laidų vedėjos ir modelio Violetos Repčenkaitės (37) santuoka. V. Repčenkaitė skiriasi su trečiuoju sutuoktiniu verslininku Edu.

Apie skyrybas su aštuoneriais metais vyresniu maltiečiu verslininku V. Repčenkaitė prisipažino žurnalui „Stilius“. Leidiniui Violeta sakė nesanti iš tų moterų, „kuri gyvens nepagarboje ar nelaimėje“.

Žinią apie skyrybas V. Repčenkaitė patvirtino ir feisbuke. „Mes kartu negyvenam daugiau nei pusę metų. Taigi, tokia tad naujiena. Dvasinės mūsų skyrybos įvyko dar anksčiau. Gerbiu be galo šeimas, kurios gyvena meilėje ir pagarboje ilgus metus, už tokias poras nuoširdžiai džiaugiuosi. Gerbiu sprendimą ir tų, kurie renkasi gyventi dėl kažkokių kitų sumetimų, bet be meilės, tai, vėlgi, – jų pasirinkimas. O mes išsiskyrėme, nes baigėsi mūsų abiejų bendras kelias. Linkiu visiems supratimo ir pajautos, kad būti gali visaip ir visaip būna. Linkiu pagarbos kito žmogaus pasirinkimui. Juk galų gale pasaulyje yra apie 7 milijardus tiesų ir tiek pat laimių. Būkite laimingi!“, – pirmadienio vakarą socialiniame tinkle rašė Violeta.

Mes kartu negyvenam daugiau nei pusę metų. Dvasinės mūsų skyrybos įvyko dar anksčiau.

Verslininką, įmonės, kuriančios kompiuterinius žaidimus, vadovą Violeta sutiko Maltoje, vieno renginio metu. Ji neslepė – Edas iškart ją pastebėjo žengiančią raudonu kilimu ir dėjo nemažai pastangų, kad ji sutiktų su juo eiti vakarienės.

Violeta Repčenkaitė su sužadėtiniu Edu / Asmeninio albumo nuotr. / Asmeninio albumo nuotr.
Violeta Repčenkaitė su sužadėtiniu Edu / Asmeninio albumo nuotr. / Asmeninio albumo nuotr.

„Aš – moteris su dviem vaikais, todėl nerimti, trumpalaikiai santykiai manęs tikrai nedomino, – sako Violeta. – Man, kaip ir kiekvienai moteriai, svarbiausia yra saugumas, bet ne apie finansinį, o apie emocinį saugumą aš kalbu. Kada du žmonės yra nusprendę kurti kartu šeimą, tu net neprileidi kitos minties, tu tiesiog eini per gyvenimą kartu”, – anksčiau apie pažintį pasakojo ji. 

Violeta Repčenkaitė su šeima
Violeta Repčenkaitė su šeima
Violeta Repčenkaitė / Asmenininio albumo nuotr.
Violeta Repčenkaitė / Asmenininio albumo nuotr.

Edas ir Violeta susižadėjo 2017-ųjų išvakarėse, o tų pačių metų gegužę įvyko poros vestuvės. Violeta iš pirmos santuokos augina 13-metį sūnų Matą, iš antrosios – 9-erių dukrą Dorotėją. Prieš 2,5 metų su sutuoktiniu V. Repčenkaitė susilaukė sūnaus Adomo.

„Mes susituokėme mažos ceremonijos metu. Tuo metu jau laukiausi, o sukviesti visų per pakankamai trumpą laiką nebūtų pavykę, todėl pasirinkome jaukią šventę mūsų vaikučių akivaizdoje. Tai buvo labai jautrus momentas. Matas skaitė eiles, paskui iš abiejų vaikų gavome palaiminimą – tai tiesiog stebuklas“, – tąkart pasakojo moteris.

Naujausi straipsniai