Video pasidalijusi I.Žuolytė atskleidė būsimo kūdikio lytį: „Turiu tai parašyti, kad patikėčiau“

Inga Žuolytė su vyru Adomu Mikalausku / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-20 12:44
Influencerė Inga Žuolytė greit taps dviejų berniukų mama. Šia žinia sausio 20-ąją moteris pasidalijo socialiniame tinkle. Vyrui Adomui ji suorganizavo siurprizą.

„Mes būsime dviejų berniukų tėvai. Aš, Inga Žuolytė, dviejų berniukų mama“, – socialiniame tinkle pasidalijusi vaizdo įrašu pranešė populiari tinklaraštininkė. 

Pati ji teigė dar sunkiai suvokianti, kas netrukus visos šeimos laukia. 

„Turiu parašyti, kad patikėčiau. Paskutinį mėnesį jaučiau, kad mergaitė taip stipriai spardytis negali. Verkiu. Ir tikrai ne iš liūdesio. Tiesiog emocijos veržiasi per kraštus suvokiant faktą, kad gyvensiu su trimis vyrukais. Jau dabar mintyse sau linkiu stiprybės“, – rašė moteris.

Savo sekėjams Inga taip pat palinkėjo netikėti prietarais apie nėščiosios pilvo formą ar pakeltas kojas į viršų. Šie dalykai, pasak jos, tikrai nelemia vaikelio lyties. 

„Esu pavyzdys, kad tokie dalykai – nebent sutapimas“, - tikino ji.

Įspūdingi metai

Iš tiesų, kaip sako ir pati Inga, šie metai jos šeimai – ypatingi. Vasarą jiedu iškėlė ilgai planuotas vestuves, kurias dėl karantino teko nukelti į kitą datą. Nors pora santykius jau buvo įteisinusi oficialiai, ši ceremonija buvo svarbi dėl priesaikos bažnyčioje: amžiną meilę jiedu vienas kitam prisiekė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje.

„Pirmasis susitikimas su vestuvių planuotoja vyko dar praėjusių metų spalio pradžioje, sutuoktuves iškelti planavome gegužės 21-ąją, tačiau viskas pasikeitė“, – anksčiau pasakojo I.Žuolytė, amžiną priesaiką mylimajam ištarusi liepą.

Tuoktuvių diena pasitaikė itin permaininga – saulė, atrodė, kas akimirką mainėsi su trumpomis, tačiau stipriomis liūtimis. Tiesa, jaunavedžiams toks nenuspėjamas oras šventės nesugadino.

„Nuo mąstymo apie šventę man net ėmė mausti galvą, naktimis sapnuodavau vien vestuves, pradėjo reikėti dalykų, kurių anksčiau nereikėjo ir panašiai. Mane stebino tokia pačios reakcija. Tikriausiai iš didžiulio laukimo ir dėl ilgo pasiruošimo laiko, ėmiau perdėtai idealizuoti savo šventę. Tuo tarpu mano vyras buvo visiška priešingybė. Ramiai atsiguldavo, apsisukdavo ant šono ir miegodavo“, – pasakojo vasarą kalbinta I.Žuolytė.

Poros šventėje dalyvavo apie 50 žmonių, kurie po oficialios ceremonijos vyko linksmintis į už sostinės esančią vilą.

Naujausi straipsniai