Žalgirietis L.Lekavičius su mylimąja originaliai pranešė būsimo vaikelio lytį: pasidalijo video

Krepšininkas Lukas Lekavičius su sužadėtine Melina / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Per praėjusių metų Kūčias atskleidęs, kad su mylimąja Melina netrukus sūpuos kūdikį, krepšininkas Lukas Lekavičius sausio 19-ąją pasidalijo ir žinia, jog jų šeimą papildys mergaitė.

Žaibo Makvyno pravarde dar žinomas „Žalgirio“ žaidėjas Lukas Lekavičius šiuo metu išgyvena itin džiaugsmingą laikotarpį. Mylimoji Melina laukiasi jųdviejų primagimės. 

Apie tai, kad gims mergaitė Lukas užsiminė socialiniuose tinkluose. Sportininkas paviešino originalų vaizdo įrašą, kuriame jis deda kamuolį į krepšį ir jam leidžiantis ant žemės pasimato rožinių dažų debesis. 

„Tai berniukas ar mergaitė?“, – po video klausė Lukas. Gerbėjai iš karto suprato, kad pora netrukus turės dukrą. Šį faktą patvirtino ir oficialus „Žalgirio“ komandos instagramo puslapis, kuriame pasidalijus Luko įrašu, buvo palikta žinutė: „Tai – mergaitė!“.

Primename, jog naujieną apie šeimos pagausėjimą gruodžio 24 dieną sportininkas taip pat paviešino socialiniuose tinkluose. Tą jis padarė šmaikščiai.

Anglų kalba Lukas tada rašė apie jųdviejų su Melina augintinį, kurio laukia naujos pareigos.

„Tylos, žmonės, jis dar nežino, jog greit taps didžiuoju broliu“, – juokavo žalgirietis. 

Pirmą kartą drauge pora pastebėta praėjusių metų vasarą. Kartu jie atvyko į jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Palangoje.

Anksčiau L.Lekavičius susitikinėjo su Lietuvos moterų futbolo rinktinės nare Ugne Šmitaite.

Lukas Lekavičius (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau