„Victoria's Secret“ angelo Irinos Shayk atostogos...vištidėje!

Irina Shayk / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai modelis Irina Shayk (31) paliko savo mylimąjį ir kovą gimusios dukters Leos de Seine tėvą aktorių Bradley Cooperį (42) Amerikoje ir išskrido paviešėti į savo gimtinę Rusijoje.

Irina Shayk / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Manoma, kad garsi manekenė atostogų išvyko kartu su dukra.

Irina Shayk savaitgalį praleido Maskvoje linksmindamasi su draugėmis, vėliau išvyko į Baškiriją, kur susitiko su seserimi, močiute ir kitais giminaičiais.

Miela tai, kad pasaulinio garso modelis pasidalijo atostogų nuotraukomis savo socialinėje paskyroje. Nuotraukose – ne prabangūs vaizdai, o daržas, kur auga pomidorai, stalas, nukrautas salotomis, raugintais agurkais, mėsa ir močiutės bandelėmis. Irinos gerbėjų euforiją sukėlė nuotrauka iš vištidės – manekenė ten įsiamžino su močiute ir būriu dedeklių.

????????

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Irinos Shayk atostogų pas močiutę įspūdžiai / Asmeninio albumo nuotr.
Irinos Shayk atostogų pas močiutę įspūdžiai / Asmeninio albumo nuotr.
Irinos Shayk atostogų pas močiutę įspūdžiai / Asmeninio albumo nuotr.

Spėjama, kad Irina Shayk lankosi Baškirijos mieste Sibai – močiučių Ninos Korenkovos ir Galios Šaichlislamovos gimtinėje. Močiutė Galia mirė 2013-aisiais, Irina dėl to labai išgyveno. Savo pirmąją tatuiruotę ji paskyrė būtent močiutei.

Irinos Shayk kelias į pasaulinio lygio žvaigždes buvo neeilinis. Mergaitė planavo dirbti mokykloje – dėstyti rusų literatūrą. Anksti neteko tėvo – šachtininko darbas pakirto vyro sveikatą, Irinai buvo 14 metų. Anksti pradėjo dirbti – vietos ligoninėje gavo slaugytojos vietą.

Lūžio taškas – 2004 m., kai Irina dalyvavo Čeliabinske surengtame konkurse „Supermodelis“. Po metų ji jau gyveno Paryžiuje. Irina Shayk yra pasakojusi, kad tas laikas – lyg ilgalaikis šokas, pavyzdžiui, gyvendama mažame butuke Paryžiuje su kitais modeliais, mergina manė, jog tai studentų bendrabutis.

Ir šiandien ji nenutolusi nuo savo šaknų. Skirtingai nei kitos pasaulinio garso žvaigždės, Irina Shayk nepatikėjo auklėms – į Ameriką pasikvietė savo mamą Olgą.

Irina Shayk / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Skaitykite daugiau