Modeliui Irinai Shayk nepavyko nuslėpti dukters – padaryta pirmoji vieša garsenybių atžalos nuotrauka

Irina Shayk / Scanpix/MEGA nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Irina Shayk (31) su sužadėtiniu aktoriumi Bradley Cooperiu (42) galėtų pelnyti uždariausios Holivudo poros titulą, jei vyktų tokie rinkimai.

Per dvejus draugystės metus jie nė karto neprasitarė apie savo santykius. Nekalba ir apie kovo pabaigoje gimusią dukrytę Leą de Seine.

Fotografams dažnai pavyksta užfiksuoti Iriną Shayk, išėjusią pasivaikščioti su dukra, tačiau niekada niekas nematė mažylės veido.

Irina Shayk / Vida Press nuotr.

Vis dėlto neseniai pavyko įamžinti ir keturių mėnesių atžalą, nors ir nelabai aiškiai. Irina Shayk su dukrele vaikštinėjo Los Andželo gatvėmis. Kai garsios poros gerbėjai išvydo nuotraukas, nusprendė, kad Lea de Seine panaši į tėvą.

Irina Shayk / Scanpix/MEGA nuotr.

Ne mažiau įdomu apžiūrėti Irinos Shayk aprangą. Šį kartą dėmesį traukė stilingos ir iš pažiūros patogios Irinos basutės.

Garsiajam „Victoria’s Secret“ angelui Irinai Shayk auginti dukrą padeda mama Olga Shayklislamova – dukra ją pasikvietė iš Rusijos į Jungtines Amerikos Valstijas.

Irina Shayk / Vida Press nuotr.

Lea de Sena – pirmas garsios poros vaikas. Bradley Cooperis buvo vedęs – santuoka su amerikiečių aktore Jennifer Esposito truko metus.

Bradley Cooperis ir Irina Shayk Kaprio saloje Italijoje (13 nuotr.)
+7


.

Skaitykite daugiau