Vestuvių dieną Meghan Markle gavo dovaną nuo princesės Dianos

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-20 10:29
Galbūt tiksliau būtų sakyti, kad princas Harry (33) apdovanojo savo nuotaką Sasekso hercogienę Meghan (36). Vis dėlto jaunikis šia dovana išpildė savo velionės motinos princesės Dianos norą.

„Norų laiške“, kuriame princesė Diana išsakė savo paskutinę valią, ji savo sūnums paliko savo juvelyrinių dirbinių kolekciją. „Norėčiau perleisti visus asmeninius papuošalus savo sūnums, kad jų būsimos žmonos juos turėtų ir nešiotų“, – savo norą išreiškė princesė Diana.

Taigi, vestuvių dieną princas Harry ant Meghan rankos užmovė ne vieną, o du žiedus. Pirmasis – iš velsietiško aukso nulietas meilės simbolis, kurį karališkųjų vestuvių stebėtojai išvydo Šv. Jurgio koplyčioje. Antrasis – tai princesės Dianos paliktas žiedas su didžiuliu smaragdu. Jis puošė Meghan ranką, kai jaunavedžiai klasikiniu „Jaguar“ markės automobiliu paliko Vindzoro rūmus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Princesė Diana, mūvinti šį žiedą, buvo užfiksuota 1996-aisiais labdaringos vakarienės Sidnėjuje metu ir 1997-aisiais per aukcioną, kurio metu aristokratė labdaros tikslais pardavė kai kuriuos savo drabužius. Į smaragdu žėrinčių papuošalų komplektą įeina apyrankė bei auskarai. Kol kas nėra žinoma, ar princas Harry ir juos įteikė savo žmonai.

Tuo tarpu vestuvinės ceremonijos metu Meghan papuošė karališkosios relikvijos – Jos Didenybė karalienė Elizabeth II paskolino nuotakai karalienės Mary tiarą su deimantais. Svarbiajai dienai Meghan rinkosi „Cartier“ auskarus bei apyrankę.

Didžiausia dienos intriga tapo nuotakos suknelė. Minimalistinę Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller. Klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dabar jau žinoma ir kita suknios detalė – kaina. Tai kiek kainavo rūbas, kurį norės nukopijuoti kas antra nuotaka? Pasak Dailymail.co.uk, suknelė atsiėjo 200 tūkst. svarų (apie 229 tūkst. eurų). Vien šilkinis audinys, kuris buvo išaustas specialiai Meghan, kainavo 78 tūkst. svarų (apie 89 tūkst. eurų). Dar 4 tūkst. svarų (4 580 eurų) kainavo primatavimai.

Suma išties stulbinanti, tačiau gerokai mažesnė, nei buvo tikėtasi. Iki šiol buvo kalbama, kad už vestuvinę suknelę jaunoji nepagailės ir 300 tūkst. svarų. Beje, už suknelę susimokėjo pati Meghan. Tuo tarpu visas kitas išlaidas, išskyrus saugumo užtikrinimą Vindzore, padengė karališkoji šeima.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai