Princą Harry sugraudinusi Meghan vestuvinė suknia turėjo paslėptų simbolių

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šis šeštadienis buvo kupinas emocijų. Karališkosios vestuvės prikaustė viso pasaulio dėmesį – šeštas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą esantis princas Harry (33) vedė buvusią amerikiečių aktorę Meghan Markle (36), nuo šiol žinomą kaip Sasekso hercogienė.

Nuotakos suknelė – štai kas žadino didžiausią gerbėjų smalsumą. Apie Meghan vestuvinį drabužį jau ilgai sklandė gandai. Buvo teigiama, kad nuotaka pasirinks tokius mados namus kaip „Erdem“ ar „Ralph & Russo“. Vis dėlto Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Minimalistinė, klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai. Jie nešė slaptą žinutę: gėlių žiedai simbolizuoja visas 52 valstybes, sudarančias Tautų Sandraugą.

Išvydęs nuotaką princas Harry nesulaikė emocijų ir apsiašarojo. Jam prireikė kelių akimirkų, kad susitvardytų ir išspaustų nedrąsų šypsnį, kuris netruko tapti plačia šypsena.

„Atrodai nuostabiai“, – priėjus Meghan pasakė jaunikis.

Išties, Sasekso hercogienės Meghan vestuvinis rūbas – pribloškiantis. Dar daugiau žavesio jai suteikė subtilūs papuošalai: „Cartier“ apyrankė ir auskarai, karalienės Mary deimantais inkrustuota tiara, kuri prilaikė veliumą.

Teigiama, kad Meghan pamynė tradiciją rengtis britiškų mados namų drabužiu, nes liko sužavėta Clare Waight Keller kūryba ir jos požiūriu. Pritarus rūmams buvo nuspręsta pasirinkti būtent šią dizainerę ir atiduoti duoklę tiems britų talentams, kurie kuria užsienyje.

Ieškodama geriausio audinio Meghan vestuvinei suknelei dizainerė apkeliavo beveik visas Europos šalis, kol galiausiai surado tokį šilką, kokio norėjo. Kadangi vestuvinės suknelės kūrimas yra labai asmeniškas dalykas, dizainerė susibičiuliavo su nuotaka. Mados kūrėja tikina, kad tai buvo neįkainojama patirtis.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės (108 nuotr.)
+102

Skaitykite daugiau