Vakaro įvaizdį Kęstui Rimdžiui patikėjusi Ieva Stasiulevičiūtė nustebino išvaizdos pokyčiais

Ieva Stasiulevičiūtė ir Kęstas Rimdžius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-04 21:33
Retokai viešumoje bepasirodanti radijo ir TV laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė visuomet žavi nepriekaištinga išvaizda. O šią savaitę pasirodžiusi vakarėlyje sostinės Kalnų parke Ieva itin suspindo. Pakeista šukuosena, šventinis vakaro įvaizdis – moteris tiesiog traukė aplinkinių dėmesį.

Naujo TV3 sezono atidarymo šventėje jos nepastebėti buvo neįmanoma. Pastaruoju metu retai viešumoje pasirodanti Ieva išsiskyrė nepriekaištingu vakaro įvaizdžiu.

Žmonės.lt I.Stasiulevičiūtė pasakojo, kad kaip ir visuomet, savo įvaizdį patikėjo geriausiam draugui, stilistui Kęstui Rimdžiui. Jis pasirūpino naująja I.Stasiulevičiūtės šukuosena, priderino aksesuarus ir netgi pats kūrė Ievą papuošusią suknelę.

„Labai paprasta atrodyti nepriekaištingai, kai tavo draugas – Kęstas Rimdžius.“, – sakė ji.

Naujo televizijos sezono atidarymo šventėje I.Stasiulevičiūtė nustebino ne tik K.Rimdžiaus kurta suknele ir „Valentino“ bateliais, bet ir nauja šukuosena.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Paklausiau Kęsto, ką daryti su plaukais? Sako, sėsk. Tuo metu gali užsiimti savais reikalais, nes šis žmogus žino, ką daro. Labai džiaugiuosi, kad man nereikia sukti galvos dėl to, ką aš apsirengsiu, kaip susišukuosiu“, – sakė Ieva.

I.Stasiulevičiūtė teigė, kad pasitiki K.Rimdžiaus skoniu ir džiaugėsi, kad stilistas ją visuomet nustebina.

„Tai yra žmogus, kuriam patikiu savo įvaizdį ir žinau, kad kiekvieną kartą jis ras kaip mane nustebinti. Mėgstu keisti išvaizdą, dažnai eksperimentuojame ne tik su apranga, bet ir šukuosenomis, o su Kęstu tai daryti yra dar ir labai smagu. Jis – vienas geriausių patarėjų: niekada nevynios žodžių į vatą ir jei atrodai blogai, taip ir pasakys. Bet ne tik sukritikuos, o ir perrengs!“, – Žmonės.lt pasakojo I.Stasiulevičiūtė.

Šiuo metu retai viešumoje pasirodanti Ieva Stasiulevičiūtė dirba M-1 radijo stočių grupėje: rinkodaroje ir tiesioginiame eteryje. Anksčiau buvo jau dabar iširusio muzikinio projekto „ŠarkA“ narė, vedė televizijos laidas. „Kol kas į televiziją grįžti neplanuoju. Vedu radijo laidą ir labai džiaugiuosi savo darbu“, – pasakojo I.Stasiulevičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados žinovų kirtis: kodėl šventėje Kalnų parke aprangos kodo paisė tik dalis svečių

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai