Televizijos žvaigždžių šventė sostinės Kalnų parke – su puse tūkstančio svečių

TV3 sezono atidarymo svečiai / L.Balandžio ir J.Kalinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paskutinė vasaros diena sostinės Kalnų parke buvo išlydėta su trenksmu. Trečiadienio vakarą čia po atviru dangumi vyko ne tik „Leon Somov & Jazzu“ koncertas, bet ir spalvingas TV3 naujo, jau 23-iojo, sezono atidarymas.

Daugiau nei pusė tūkstančio svečių buvo pakviesti dalyvauti šventėje Vilniaus Kalnų parke.

Raudonuoju kilimu žengė ryškiausi televizijos veidai, laidų kūrėjai, aktoriai, pramogų, meno, politikos, verslo atstovai.

Kol rinkosi svečiai, akompanuojant pianistui, skambėjo praėjusio „X faktoriaus“ sezono laimėtojos Monikos Pundziūtės dainos.

Monika vilkėjo specialiai šiam vakarui kurtą Egidijaus Rainio suknelę. „Atsidaviau ir pasitikėjau juo, ne man aiškinti, kaip ką kurti, – juokėsi ji. – Ir štai, graži suknelė.“ Moniką į šventę atlydėjo mylimasis Paulius Jonikas.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Prodiuserių Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus apranga priminė kiek rokerišką stilių.

„Rengiamės patys. Mes turim tiek proto, kad sugebam ir patys išsirinkti“, – Žmonės.lt juokaudamas kalbėjo Dominykas Kubilius.

„Mes visada bandom atrodyti kaip pora, tad ir šiandien susiderinome“, – kalbėjo Laura Paukštė.

Ar aprangos kodą „kokteilis“ (tokio prašė vakaro šeimininkai) įsivaizduoja taip – su odiniais drabužiais? „Taip, tai yra 21-ojo amžiaus kokteiliai – ne 16, ne 18 amžiaus, o būtent dabartinis“, – juokėsi D.Kubilius.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Esame kūrybingi žmonės. Lanksčiai žiūrime į aprangos kodus, juos gerbiame, bet interpretuojame savaip“, – teigė Laura.

Svečiai atvyko į naujo televizijos sezono atidarymą. Paklausti, ar žiūri televiziją, jiedu teigė, kad tai privalo daryti dėl darbo. „Mes žiūrime, stebime konkurentų darbą. Mūsų darbas susipynęs su laisvalaikiu, mes turime žinoti, kas kur vyksta.“

Asta Valentaitė vilkėjo elegantišką šampaninės spalvos kostiumą. „Šie drabužiai iš mano spintos, tai seniau įsigytas „Gucci“ kostiumas, kuris atgimė iš naujo. Aišku, turiu drabužių, kuriuos apsirengiu tik vienam vakarui, bet kitaip suderinus, kitoje atmosferoje kai kurie rūbai atrodo visiškai kitaip.“

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Paklausta, ar žiūri televiziją, Asta sakė labai retai. „Neturiu daug laiko. Bet jei ir žiūriu, tai nebent išsirenku kokį gerą filmą“, – Žmonės.lt sakė Asta Valentaitė.

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė, į šventę atskubėjusi su sužadėtiniu prodiuseriu Andriumi Žemaičiu, žėrėjo juodos spalvos suknele. Sukurti vakaro įvaizdį jai padėjo gera draugė. „Įvaizdį sukūrė dizainerė marijampolietė Aurelija Jurškaitytė. Labai džiaugiuosi juo – manau, kad tikrai pataikiau į aprangos kodą“, – sakė ji.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kiekvieną dieną žiūrovus per televiziją džiuginanti Gerda mielai ir pati būtų jos žiūrovė, tačiau dėl gausybės darbų šio malonumo tenka atsisakyti.
„Jeigu turiu laiko, pasižiūriu. Bet laiko turiu labai mažai, o jeigu žiūriu, tai žiūriu „TV pagalbą“, – juokėsi G.Stiklickienė.

Dainininkai Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas prisipažino televizijos nežiūrintys: „Nežiūrime, nes neturime televizoriaus.“ Jeigu norisi pažiūrėti filmą ar TV laidą, renkasi transliacijas internetu.

„Vaikystėje žiūrėjome, bet kai pradėjome studijuoti, laisvo laiko vis mažėjo, tad ir įpročiai pasikeitė“, – pasakojo Anžela ir Žygimantas.

Vakaro metu visų akys krypo į Anželos akis. Ne pirmą kartą Anžela akis ryškina spalvotais lęšiais.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Pati ruošiausi, puošiausi ir pati sau faina. Pasipuošiau ir spalvotais lęšiais – nuo praėjusių metų pradėjau juos naudoti. Kartais užsidedu, kad aš būčiau ryškesnė. Kadangi mano akys mėlynos ir noriu jas dar labiau paryškinti, renkuosi mėlynus lęšius“, – pasakojo A.Adamovič.

Vitalijus Cololo į šventę atėjo ne vienas, o su… ožka.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Sakė su antrom pusėm ateit, jei ne vienam, tai bent su ožka. Tai aš realiai su ožka atėjau. Aš su ja gyvenu kaip normalus vyras su moterimi“, – juokėsi V.Cololo.

O kas padėjo pasirūpinti stiliumi? „Žmona, bet ta tikra“, – pridūrė.
Paklaustas, ar žiūri televiziją, Vitalijus teigė: „Turiu žiūrėti ir analizuoti savo klaidas.“

Kalnų parke – naujo TV3 rudens sezono atidarymo šventė (209 nuotr.)
+203

„Kaip gera vėl susitikti visus, kaip „Gera kartu!“ įžengti į naująjį sezoną su tiek kūrybingų žmonių, kurie pristato kokybišką pramogą“, – vakaro svečiams kalbėjo TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Renginyje sužibėjo ir į intriguojančius klausimus atsakinėjo muzikinio projekto „X faktorius“ teisėjai Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius.

Marijonas demonstravo triuką – su kardu atidarė butelį šampano ir čia pat pakėlė taures už naujo sezono startą.

Ant raudonojo kilimo suspindėjo aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Aistis Mickevičius, Ineta Stasiulytė ir Aušra Štukytė.

Į renginį skubėjo premjeros „Gero vakaro šou“ kūrėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis, „Rezidentų“ aktoriai, „Prieš srovę“ kūrėjai Audrė ir Gintaras Kudabos, žinių vedėjas Rokas Petkevičius, „Moterys meluoja geriau“ pažibos – Džiugas Siaurusaitis ir Vitalija Mockevičiūtė, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė bei režisierius Andrius Žiurauskas.

Kai svečiai atidavė duoklę fotografams, prasidėjo įspūdingas „Leon Somov & Jazzu“ koncertas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Jankevičius pristatė širdies draugę Gretą Mikalauskytę: žengė raudonuoju kilimu

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau