„Leon Somov & Jazzu“ vasarą palydėjo efektingame koncerte po atviru dangumi

„Leon Somov & Jazzu“ koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dažniausiai publiką pavergiantys paprastais, tačiau nuoširdžiais koncertais – vien dainavimu ir grojimu – „Leon Somov & Jazzu“ trečiadienio vakarą surengė visai kitokį pasirodymą. Duetas Kalnų parke paruošė įspūdingą šou, kuriame šviesų efektai bei muzika susiliejo į viena ir romantišką atmosferą medžių apsuptyje kūrė išvien.

Trečiadienio vakarą Kalnų parke vyko dvi šventės: TV3 televizijos 23-ojo sezono atidarymas bei vienintelis per visą vasarą „Leon Somov & Jazzu“ koncertas po atviru dangumi.

„Leon Somov & Jazzu“ koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Į savo koncertus sugebantys pritraukti sausakimšas arenas žmonių, duetas ir vėl sulaukė itin daug gerbėjų.

Iš pradžių publiką apšildė jau senokai girdėta grupė „Without letters“. Po kone metų tylos vaikinai į sceną grįžo su trenksmu – atliko dar Lietuvoje niekam negirdėtą programą.

Šiek tiek po 21 valandos į sceną žengė ir vakaro kaltininkai su gyvo garso grupe. Vos tik jie pasirodė, į dangų pakilo balionų siena.

Pati Jazzu vilkėjo įmantrią tviskančią suknelę su kutais. Žmonės.lt žiniomis, koncerto žvaigždę papuošė dizaino studijos „Mas924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

„Leon Somov & Jazzu“ koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
„Leon Somov & Jazzu“ koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Atlikusi pirmą kūrinį, Jazzu sakė: „Labai noriu, kad šį vakarą viskas būtų gerai. Ačiū, kad atėjote.“

Čia skambėjo ne tik visiems gerai žinomos dainos, kurias publika žodis žodin dainavo kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu, bet ir dar niekam negirdėti kūriniai.

„Prisipažinsiu, kad labai bijojau šito koncerto, bet neradau nė vieno argumento kodėl. Gal dėl to, nes turėjau pasakyti frazę, kad išlydime vasarą. Jums gaila, bet man - ne, nes labai mėgstu rudenį, – juokėsi Jazzu. – Bet man gera, kad galime visi kartu jį pasitikti. Iš tikrųjų, nesvarbu, vasara, ruduo ar žiema – kiekviena diena reikia džiaugtis. O aš dar džiaugiuosi, kad esu čia.“

„Leon Somov & Jazzu“ koncertas Kalnų parke (32 nuotr.)
+26

„Kalnų parko koncertą šįkart organizuoja ypač didelė komanda, kuri ruošia įspūdingą sceną, specialius efektus, šviesas, todėl reginys bus tikrai vertas dėmesio. Pats jau nekantrauju, kada galėsiu tiesiog susilieti su visa erdve ir paskleisti pačias geriausias emocijas“, – prieš koncertą sakė Leonas.

Kaip sakė, taip ir padarė – dueto pasirodymas buvo išties įspūdingas. Ant visos scenos buvo prikabinta įvairiausių formų ir dydžių šviestuvų, kurie keitė spalvas, judėjo pagal muzikos ritmą. Pati koncerto vieta buvo gudriai išnaudota – už scenos esantys medžiai taip pat buvo didingai apšviesti.

„Leon Somov & Jazzu“ koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Po koncerto šventę susirinkusiems svečiams pratęsė „X Faktoriuje“ išgarsėjusių „Original Copy“, „Zeta Beat“ pasirodymai bei išskirtinė Jazzu dovana – akustinis pasirodymas, akompanuojant pianinui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Jankevičius pristatė širdies draugę Gretą Mikalauskytę: žengė raudonuoju kilimu

TAIP PAT SKAITYKITE: Televizijos žvaigždžių šventė Kalnų parke – naujo sezono atidarymas

Kalnų parke – naujo TV3 rudens sezono atidarymo šventė (209 nuotr.)
+203
Skaitykite daugiau