Urtė Šilagalytė pristato naują įvaizdį: siekia prisijaukinti baimes ir kompleksus

Urtė Šilagalytė / Armino Cicėno nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai atvėrusi ne tik širdį, bet ir namų duris, atlikėja Urtė Šilagalytė vėl užtikrintai grįžta į sceną. Ir šį kartą nesvarbu, ką pasakys ar kalbės kiti, svarbu kaip jaučiasi ji pati.

Šiuo metu aktyviai paskendusi muzikos kūryboje ir naujai atrastame tapybos talente, Urtė teigia, kad kartais patys save per daug apribojame pritaikę sau įvairiausias elgesio ar išvaizdos klišes.

Tik eksperimento būdu galime sugebėti atrasti save ir nebijoti ateityje priimti sprendimų, o suklydus negraužti savęs, bet iš to pasimokius tiesiog eiti pirmyn.

Urtė Šilagalytė / Armino Cicėno nuotr.

Šventiniu laikotarpiu koncertuodama Urtė dažnai stengiasi nustebinti užsakovus ne tik muzika, bet ir išvaizdos sprendimais.

Ar tiesa, kad kiekvieno koncerto metu klausytojų širdis džiugini vis kitokiu įvaizdžiu?

Tiesa, visada pagalvoju, kad kai kurie klausytojai jau gali būti girdėję ir regėję programą, tad ieškau ką pakeitus – nuo dainų iki įvaizdžio.

Urtė Šilagalytė / Armino Cicėno nuotr.

Ar turi, kas pagelbėja, ar viską darai savarankiškai?

Dažniausiai idėją sugalvoju pati, tačiau džiaugiuosi, kai sulaukiu ir patarimo. Štai neseniai, makiažo meistrė Reda Valantinaitė pasiūlė šventiniam laikotarpiui suteikti šiek tiek romantikos ir jaukumo klasikiniu įvaizdžiu, kurį tiesa, drąsiai galėtų panaudoti kiekviena mergina besiruošdama vakarienei su mylimuoju, šventiniam įmonės vakarui ar netgi vestuvėms.

Urtė Šilagalytė / Armino Cicėno nuotr.

Šį savaitgalį Urtė visus norinčius išgirsti ją dainuojant kviečia į Kauno „Bardaką“, kur pristatys vieną iš savo koncertinių programų, skirtą naktiniams klubams.

Urtė Šilagalytė / Armino Cicėno nuotr.
Skaitykite daugiau