Urtė Šilagalytė ir „Midnight gents“ pristato klipą: filmavo ant vienos aukščiausių Vilniaus terasų

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Urtė Šilagalytė jau nuo vasaros pradžios tvirtu žingsniu grįžo į muzikinį pasaulį. Padaryta pertrauka įkvėpė naujoms idėjoms, ir taip gimė projektas kartu su „Midnight gents“ muzikantais Pauliumi Jaskūnu ir Jonu Lengvinu.

Komanda, taip dabar galima juos vadinti, pristato išskirtinį muzikinį video su keturių populiariausių dainų rinkiniu. Muzikinis video nufilmuotas ant vienos aukščiausių ir gražiausių Vilniaus terasų, pačioje miesto širdyje. Muzikai ir vaizdams perteikti buvo pasitelktos trys kameros ir į orą pakelti du dronai.

Kuo išskirtinis šis muzikinis video?

Visų pirma tai muzika, ji gyva ir profesionali. Sujungėme keturias dainas, pirmos dvi leis pajusti ramybę, o likusios neleis nusėdėti vietoje. Filmavimas vyko dviem etapais, ryte ir vakare. Ir jei pradžioje visa komanda galvojome, kad rytinis Vilnius nustelbs vakarą, tai filmavimą pradėję naktį patys negalėjome atsigrožėti. 

Kokias dainas atliksite?

Pristatome dvi programas su populiariausiomis dainomis. Kadangi patys esame skirtingi supratome, kad ir klausytojas turi pasirinkti, kas artimiau jam. Tai viena programa žavės ramesnėmis dainomis, o kita programa nepaliks abejingų šokių aikštelėje. 

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kas lėmė tavo pasitraukimą iš muzikinės scenos?

Tikriausiai norėjau paieškoti savęs, išmokti daugiau dalykų ir suvokti, kas iš tikrųjų, teikia man didžiausią laimę. Galiausiai supratau, kad nuo savęs nepabėgsiu ir be muzikos tiesiog negaliu gyventi.

Be to, kartais gyvenime per daug atsiduodame kitų nuomonei, per šitą laiką išmokau mylėti save, manau, kad tik įsiklausę į save galime atrasti, kas svarbu mums ir sukurti kažką nepaprasto.

Ar galima tikėtis, kad šis muzikinis video su „Midnight gents“ nebus vienintelis, gal ateityje nustebinsite nestandartiniais sprendimais?

Nestandartiniais sprendimais pažadame stebinti kiekvieno pasirodymo metu. O patys susižavėję Vilniaus panorama, gal tokią idėją įvykdysime ir daugiau miestų. Juk visi Lietuvos miestai iš aukštai atrodo visai kitaip.

Energija pasižyminti trijulė juokauja, kad repeticijų metu net sienos dreba, nes visi trys muzikantai save atiduoda daugiau nei šimtu procentu. „Midnight gents“ – tikri profesionalai scenoje, dirbantys su didžiausiais Lietuvos atlikėjais, tad pajusti ir užkurti publiką jiems vienas malonumas.

Urtė Šilagalytė ir „Midnight gents“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau