Ukrainiečių kilmės aktorė M.Kunis ir jos vyras A.Kutcheris sulaukė V.Zelenskio vaizdo skambučio

Volodymyras Zelenskis, Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Ukrainoje gimusi aktorė Mila Kunis (38) ir jos sutuoktinis Ashtonas Kutcheris (44) surinko net 35 milijonus JAV dolerių ukrainiečiams, bėgantiems iš šalies vykstant Rusijos invazijai. Už tokią paramą asmeniškai jiems padėkoti nusprendė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, vaizdo skambučiu susisiekęs su Holivudo žvaigždėmis.

Prezidentas Volodymyras Zelenskis pagyrė Milą Kunis ir Ashtoną Kutcherį už tai, kad jie surinko apie 35 mln. dolerių paramą pabėgėliams iš karo draskomos Ukrainos.

Sekmadienį, kai, naujausiais Jungtinių Tautų duomenimis, pabėgėlių iš Ukrainos skaičius viršijo 3,2 mln., 44 metų Ukrainos prezidentas suorganizavo vaizdo pokalbį su įžymybių pora ir aptarė jų darbą.

44 metų A.Kutcheris ir 38 metų M.Kunis, gimusi Černivcuose, Ukrainoje, kovo 3 d. įkūrė „GoFundMe“, skirtą San Franciske įsikūrusioms bendrovėms „Flexport“ ir „Airbnb“ finansuoti. „Flexport“ yra krovinių gabenimo įmonė, gabenanti prekes pabėgėliams visoje Europoje, o „Airbnb“ suteikia jiems nemokamą trumpalaikį būstą.

Prezidentas tviteryje išsakė pagiriamuosius žodžius šiai porai ir parašė, kad jie vieni pirmųjų sureagavo į šalies sielvartą: „Jie jau surinko 35  mln. dolerių ir siunčia juos „Flexport“ ir „Airbnb“, kad padėtų pabėgėliams.“

„Padėkojau jiems mūsų žmonių, mūsų visų vardu. Juk tai didžiulė vienos amerikiečių poros pagalba“, – sakė V.Zelenskis.

Savo žinutę jis užbaigė užrašydamas: „Dėkingas už jų paramą. Imponuoja jų ryžtas. Jie įkvepia pasaulį. #StandWithUkraine.“

A.Kutcheris sekmadienį per tviterį persiuntė politiko žinutę, kurioje buvo pavaizduota nešiojamojo kompiuterio nuotrauka. Joje su V.Zelenskiu besikalbanti pora. M.Kunis taip pat paskelbė šią nuotrauką tvirteryje, bet nepridėjo jokio prierašo.

V.Zelenskis pirmadienį paskelbtame pareiškime taip pat teigė, kad Ashtonas ir Mila yra „žvaigždžių pora, kuri nuoširdžiai tiki mumis, mūsų pergale, mūsų ateitimi“.

Po to dėkingas vadovas pridūrė: „Dirbame tam, kad visas pasaulis taptų mūsų draugais“.

Primename, kad aktorių pora kovo pradžioje išplatino jautrų vaizdo įrašą, kuriame pasidalijo mintimis apie įvykius.

Mila Kunis kalbą pradėjo sakydama, kad nors ji save vadina išdidžia amerikiete, persikėlusia gyventi į JAV dar tada, kai buvo vaikas, šiandien ji „labiau nei bet kada didžiuojasi, kad yra ukrainietė“.

„O aš labiau nei bet kada didžiuojuosi, kad esu vedęs ukrainietę“, – pridūrė Milos vyras Ashtonas Kutcheris.

Skaitykite daugiau