Ukrainoje gimusi aktorė Mila Kunis žada paaukoti 3 mln. dolerių: „Didžiuojuosi, kad esu ukrainietė“

Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis / Stopkadro nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Mila Kunis (38) ir Ashtonas Kutcheris (44) aktyviai palaiko nukentėjusius nuo karo Ukrainoje, kuri yra Milos gimtinė. Aktorių pora išplatino jautrų vaizdo įrašą, kuriame pasidalijo mintimis apie įvykius ir atskleidė, kaip ketina paremti neramumų niokojamą šalį.

Mila Kunis kalbą pradėjo sakydama, kad nors ji save vadina išdidžia amerikiete, persikėlusia gyventi į JAV dar tada, kai buvo vaikas, šiandien ji „labiau nei bet kada didžiuojasi, kad yra ukrainietė“.

„O aš labiau nei bet kada didžiuojuosi, kad esu vedęs ukrainietę“, – pridūrė Ashtonas Kutcheris.

„Įvykiai, kurie klostėsi Ukrainoje, yra niokojantys. Šiame pasaulyje nėra vietos tokiam neteisingam išpuoliui prieš žmoniją“, – tęsė M.Kunis.

Pora taip pat aptarė veiksmus, kurių jie imasi remdami pabėgėlius nuo karo: „Nors matome ukrainiečių drąsą, mes taip pat liudijame neįsivaizduojamą naštą tų, kurie pasirinko saugumą.“

Aktoriai teigė „GoFundMe“ platformoje renkantys pinigus, kurie bus skirti organizacijoms „Flexport.org“ ir „Airbnb.org“, „teikiančioms neatidėliotiną pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia“.

Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis / „Scanpix“ nuotr.

„Flexport.org organizuoja reikalingų daiktų siuntas į pabėgėlių vietas Lenkijoje, Rumunijoje, Vengrijoje, Slovakijoje ir Moldovoje. Airbnb.org suteikia nemokamą trumpalaikį būstą pabėgėliams, bėgantiems iš Ukrainos. Būti su Ukraina reiškia remti ukrainiečius“, – teigiama „GoFundMe“ svetainėje.

Prisidėti aukomis nutarė ir patys sutuoktiniai. „Mes su Ashtonu nusprendėme per GoFundMe.org dvigubinti aukas tol, kol bus pasiekti 3 milijonai dolerių“, – pažadėjo Mila.

„Šiandien aš didžiuojuosi, kad esu ukrainietė. Nors mano šeima 1991 m. atvyko į JAV, 1983 m. aš gimiau Černivcuose, Ukrainoje, – teigė M.Kunis. – Ukrainiečiai yra išdidūs ir drąsūs žmonės, nusipelnę mūsų pagalbos jiems prireikus.“

Skaitykite daugiau