Treniruotė su Jeanu Claude'u: pratimas „lenta“

Jeanas Claude'as Edorhas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-29 18:41
Kad pratimai duotų naudos ir nepadarytų žalos, būtina juos atlikti taisyklingai. Tai žinodami, kartu su profesionaliu treneriu, studijos „JC Sport“ įkūrėju Jeanu Claude’u Edorhu tęsiame vaizdo treniruočių projektą. Reguliariai jums rodysime, kaip taisyklingai atlikti pratimus, padailinti linijas, būti sveikesniems ir tvirtesniems.

Antroje treniruotėje Jeanas Claude'as supažindina su populiariu ir efektyviu pratimu „lenta“ (angl. „plank“). Kaip teigia treneris, darant „lentą“ teisingai, dirba daug raumenų grupių ir galima pasiekti gerų rezultatų, tačiau jei atliekate ją neteisingai, galite pažeisti nugarą.

Tad kaip daryti teisingai?

Darant įprastą „lentą“ svarbu įtempti visus raumenis, ypač – sėdmenų ir pilvo (pilvą įtraukite į „vidų“). Neišrieskite nugaros ir nekelkite sėdmenų į viršų. Taip pat stebėkite, kad pilvas nepalinktų link grindų. Kulnai turi eiti „atgal“, o ne „pirmyn“.

Išbūti tokioje pozicijoje žmonės gali skirtingą laiką. Vieniems pora minučių neatrodo labai sunku, o kiti vos ištveria minutę. Žinodami optimalų savo laiką, atlikite „lentos“ pratimą triskart, tarp pratimų padarydami pertraukėlę.

Yra ir daug daugiau „lentos“ variacijų. Kokių, sužinosite peržiūrėję vaizdo pamokėlę.

„JC Sport“ asmeninės ir grupinės treniruotės – daugiau informacijos ieškokite feisbuke arba interneto svetainėje.

O trenerio knygos „Sportuok su Jean Claude“ ieškokite knygynuose ir www.knyguklubas.lt

Elaima.lt

Naujausi straipsniai