Tobulėkime kartu. Kaip efektyviai „įdarbinti“ Mėnulio fazes savo tikslams

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-05-24 17:00
Mėnulio fazių poveikis tiek žmogui, tiek ir kitoms gyvoms būtybėms bei procesams jau senokai nėra naujiena. Kuo arčiau Žemės yra dangaus kūnas, tuo stipriau jaučiame jo poveikį kasdienybėje. O Mėnulis ir yra tas arčiausiai Žemės esantis objektas, kuris veikia absoliučiai kiekvieną, tiesiog vieni stebi savo pojūčius, o kiti – ne.

Vis dėlto protingiau yra laikytis rekomendacijų ir jau patikrintų taisyklių, kurios ne tik leis išvengti nereikalingų rūpesčių, bet ir padės efektyviai išnaudoti laiką. Taigi, yra keturios Mėnulio fazės: jaunatis, priešpilnis, pilnatis ir delčia.

Jaunatis

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Tai naujo Mėnulio ciklo pradžia ir išties magiškas laikas tiems, kurie žino, kaip reikėtų jį išnaudoti. Būtent jaunaties metu vertėtų ypač stebėti ne tik ką veikiate, bet ir ką mąstote.

Minties jėga esant šiai fazei būna išties galinga, tad išmintingiausia būtų skirti jaunaties laiką meditacijai, paimti popieriaus lapą ir aiškiai surašyti savo mėnesio planus bei tuos planus, kuriems gali reikėti daugiau laiko, vizualizuoti savo norų išsipildymą, gražią ateitį.

Turintiems žalingų įpročių pats metas jų atsikratyti. Jūsų tvirta vidinė nuostata nebekartoti klaidų lengviau įsitvirtins gyvenime. Paprastai žmonės tarsi savaime jaučia naujos, šviežios energijos bangą, norisi kuo daugiau nuveikti, atsiranda daugiau optimizmo, vilties.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Mėnulio padėtis Zodiako ženkluose: sužinokite savo apibūdinimą

Visgi dvi dienos nuo jaunaties nėra tinkamas laikas aktyviems veiksmams. Reikėtų tiesiog planuoti, užsirašyti, svajoti, vizualizuoti, o tik vėliau, kuomet Mėnulis „sustiprės“, imtis veiksmų. Jaunaties metu sėkite sėklas minčių plane, kad šios mintys galėtų įskūnyti kartu su augančiu Mėnuliu. Neduokite pažadų, ypač jeigu abejojate, jog gebėsite juos įvykdyti.

Priešpilnis

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Štai ir atėjo tinkamiausias metas aktyviems veiksmams. Tai laikas pradėti naujus darbus, kuriuos suplanavote jaunaties metu, arba pratęsti jau anksčiau pradėtus, tačiau jau kitaip, su nauja jėga, nauju požiūriu.

Mėnulis stiprus, augantis, teikiantis energijos ir palaikantis augimo procesus, darbų plėtrą. Galima nesunkiai pajusti, jog gyvenimo tempas yra žymiai greitesnis, o ir reikalai juda į priekį lengviau.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu: planetų įtaka jūsų likimui. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (I dalis)

Svarbu nepraleisti progos tiems, kurie nori įdiegti ir įtvirtinti savo gyvenime teisingus įpročius, sveiką mitybą, mankštą, darbštumą, naujus ir gražius santykius.

Pilnatis

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Dažniausiai yra manoma, kad pilnaties metu įvyksta vien tik neigiamios situacijos. Taip, išties šis momentas gana įtemptas. Tiek medikai, tiek pareigūnai teigia, jog būtent per pilnatį stipriai padaugėja traumų, avarijų, ginčų, savižudybių, nesąmoningų poelgių.

Visos per laiką susikaupusios vidinės įtampos prasiveržia į išorinį pasaulį, o iki tol paslėptos, nematomos problemos tampa aiškiau matomos, išryškėja Mėnulio pilnaties šviesoje.

Kaip žmogus išgyvena pilnatį, priklauso nuo jo paties vidinės pusiausvyros. Vienas gali pulti į depresiją, ginčytis su aplinkiniais, negalėti ilgai užmigti, jausti kankinančią baimę. Kitas gali įsiklausyti į situaciją, savo savijautą ir suvokti to priežastis bei būti dėkingas pilnačiai už parodytas problemas.

Taip pat skaitykite: Ką daryti ir ko ne pilnaties metu

Svarbu ir naudinga atidžiai, be emocijų stebėti aplinkinių reakcijas į jus, įvykius, sapnus, nes tai pasitarnaus tiems, kurie nori tobulėti tiek vidiniame, tiek ir išoriniame pasaulyje. Tai sunkiai suvaldomas metas, tad sėkmingi būna tik tie, kurie yra stiprūs ir sąmoningi.

Delčia

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Taip pat skaitykite: Generalinis namų ir proto „valymas“: įsileidžiame į gyvenimą naują patirtį

Kuo senesnis tampa Mėnulis, tuo mažiau pagalbos plėtroje, palaikymo darbuose jis teikia. Mažiau poreikio skubėti, plėstis, aplinka kiek sulėtėja, emocijos tampa brandžios ir rimtos. Reikalingiausia tampa išlaikyti tuos vertingiausius dalykus, kuriuos jau turite, o svarbiausius darbus, kuriuos turite ir galite užbaigti, užbaikite likus bent keturioms dienoms iki jaunaties.

Paskutinės delčios dienos ypač puikiai tinka įvairioms apsivalymo procedūroms, badavimui, puiku išnešti nereikalingus daiktus, apvalyti namus bei darbo patalpas, užbaigti savo laiką atgyvenusius projektus, santykius, įpročius. Atsikratykite jau pasenusios energijos ir nesineškite jos kartu su savimi į naują Mėnulio ciklą.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai