Susituokė A.Kavaliauskaitė ir T.Legenzovas: nuo pasimatymo pajūryje iki spontaniškų vestuvių

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 2-ąją, buvęs grupės „ŠarkA“ narys, renginių vedėjas Tomas Legenzovas savo 34-ojo gimtadienio išvakarėse gavo geriausią dovaną – antradienį su tituluota „Mis Lietuva 2014“, „AK šokių studijos“ vadove Agne Kavaliauskaite jiedu vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje artimiausių akivaizdoje pora sumainė aukso žiedus.

Rugpjūčio 2-ąją vestuves nusprendę iškelti Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas šią datą pasirinko ne veltui – kitą dieną jaunikis minės 34-ąjį gimtadienį.

Akivaizdu, kad geriausią gimtadienio dovaną išvakarėse gavęs Tomas bei Agnė pasirinko puikią dieną – pora antradienį susituokė širdį kaitinant ne tik meilei, bet ir vasariškai saulei.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Jau ne vienerius metus jausmus vienas kitam puoselėjantys Agnė ir Tomas juokiasi, kad susituokti jiedu nusprendė spontaniškai. Nors neretu atveju vestuvių planavimas gali trukti vienerius ar net kelerius metus, pora jas suplanavo per du mėnesius.

„Artimiesiems apie vestuves pasakėme tik prieš kelis mėnesius, kuomet ir nusprendėme, kad ši vasara bus mūsų vestuvių vasara. Esame spontaniški žmonės, tad turbūt kitaip ir būti negalėjo“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šyptelėjo Agnė.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Ceremonijos metu Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje vienas kitam santuokos įžadus ištarę jaunavedžiai, vakarop jų meilės atšvęsti 40 artimųjų, bičiulių ir kolegų pakvietė į „Pink&Yellow“ terasą, kur atsiveria nuostabi sostinės panorama.

„Norėjome atviros erdvės, dangaus ir miesto centro“, – apie tokį pasirinkimą portalui Žmonės.lt kalbėjo Agnė.

„Pagrindiniu vakaro akcentu taps žmonių emocijos, meilė ir džiaugsmas!“ – pakilia nuotaika pridūrė ji.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nors Tomui Legenzovui per gyvenimą teko dalyvauti ne vienose vestuvėse, tačiau čia jis dažniausiai užimdavo vedėjo rolę. Kadangi savo šventės metu jaunikiui pareigų ir taip netrūks, porai teko atsakinga užduotis, kam patikėti pravesti šventę.

Jaunavedžiai atskleidė, kad vakaro nuotaika rūpinsis Tomo kolega, renginių vedėjas Ignas Šeputis. „Ilgai nesvarstėme ir iš karto su juo susisiekėme. Jis geras Tomo kolega ir bičiulis, tad bus labai smagu turėti artimą ryšį ne tik su visais svečiais, bet ir su vedėju“.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nenuostabu, kad susirinkusių laukiamiausia šventės dalis – jaunavedžių šokis. Juk būtent šokio teatre Klaipėdoje ir užgimė Tomo ir Agnės meilė vienas kitam.

„Maestro mus sustatė šokti poroje, taip ir šokame per gyvenimą kartu“, – prisiminė Agnė ir prasitarė, kad ją nuo pat pradžių sužavėjo Tomo komunikabilumas, švelnumas, plati šypsena ir juokas.

Na, o patį Tomą, „Mis Lietuva 2014“ tituluota Agnė pakerėjo visai ne savo išvaizda. „Man iš karto labiausiai patiko jos nuoširdumas ir gilios tamsios akys“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Visgi, nors porai šokis nesvetimas, jiedu nusprendė ypatingo numerio neruošti. Netrukus susituoksianti pora juokėsi, kad šokis gims likus vos dienai iki vestuvių.

„Vis dar svarstome pagal kokią dainą norėtume šokti, kaip tai turėtų atrodyti. Kaip jausimės tą akimirką, taip ir bus“, – keletą dienų prieš šventę kalbėjo jie.

Priešvestuvinė Agnės ir Tomo Legenzovų fotosesija (18 nuotr.)
+12

Kadangi vestuvėms pasiruošti pora turėjo vos du mėnesius, laiko ilgiems suknelių ar kostiumų primatavimas nebuvo. Agnė prasitarė, kad jai išties pasisekė – svajonių nuotaikos suknelę ji rado labai greitai, o Tomas jau seniai žinojo, ko nori.

Agnės ir Tomo Legenzovų vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Nuėjusi pas „Tiulio fėją“ – Viktoriją Jakučinskaitę radau savo suknelę, kuri tiesiog laukė manęs. Nereikėjo toli ieškoti ar svarstyti. Viskas įvyko labai natūraliai. Tomas taip pat žinojo ko nori – jis puošis juodu smokingu“.

Iki pat vestuvių, pora labiau rūpinosi ne pompastika švente, o santykiais ir meile vienas kitam. Jau daug metų puoselėjantis pagrindines vertybes – pasitikėjimą, gebėjimą kalbėti ir išklausyti – pora žengiant į santuoką vienas kitam linki svarbiausio.

„Ir toliau tobulėti, o kartu ir išsaugoti savo jau užaugintas vertybes“, – vienas kitam linkėjo Agnė ir Tomas Legenzovai.

Vestuvių fotogalerija:

Vilniuje susituokė Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau