Susižadėjo „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ir šokėjas Tomas Legenzovas

Tomas Legenzovas ir Agnė Kavaliauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tituluotos gražuolės ir šokėjos Agnės Kavaliauskaitės (24) bevardį pirštą papuošė sužadėtuvių žiedas. Moteris savo širdį ir gyvenimą nusprendė patikėti šokėjui Tomui Legenzovui (28).

Džiugia žinia saulėtą ketvirtadienio popietę „Mis Lietuva“ A.Kavaliauskaitė pasidalijo savo feisbuko paskyroje.

Portalui Žmonės.lt Tomas sakė pasipiršęs sekmadienio vakarą tuščioje Vilniaus katedros aikštėje, paskendusioje miesto šviesose ir rūke.

Buvo nuostabiai gera atmosfera, nes mes turime savo mažą tradiciją vaikščioti Vilniaus senamiesčiu sekmadienio vakarą, tuomet Vilnius yra pats ramiausias, taip kitu laiku nebūna...

Priklaupiau. Virpėjo širdis, bet jaučiausi laimingas. Paklausiau Agnės – ar būsi mano žmona? Agnė reagavo džiaugsmo ašara“, – apie magišką akimirką pasakojo T.Legenzovas.

Tomas Legenzovas ir Agnė Kavaliauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Agnė ir Tomas – kartu beveik septynerius metus. Susipažino jie Klaipėdoje, užsukę pas tą patį šokių mokytoją. „Pora tapome maždaug po mėnesio pažinties, bet pastebėjome vienas kitą išsyk“, – Žmonės.lt anksčiau yra pasakojęs T.Legenzovas.

A.Kavaliauskaitė šokti mėgo nuo vaikystės. Paauglystėje ji mokėsi ir sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ mokykloje. Tačiau kad nori studijuoti choreografiją, aiškiausiai suprato būtent P.Fokino šokio teatre. Šokį myli ir T.Legenzovas. Būtent bendri pomėgiai šią porą ir suvedė.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau