Su antsvoriu kovojusi Polina Gagarina atsikratė 40 kilogramų

Polina Gagarina / „Scanpix“ ir „msk.kp.ru“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-26 13:49
Rusijos atstovė „Eurovizijoje“ Polina Gagarina ne visada buvo tokia smulki ir liekna – po sūnaus gimimo atlikėja buvo gerokai suapvalėjusi, todėl dabartinė jos išvaizda – rezultatas po griežtos dietos, padėjusios jai numesti 40 kilogramų, rašo kp.ru.

Po „Eurovizijos“ dainininkė davė atvirą interviu Andrejui Malachovui – moteris papasakojo, kaip jai pavyko numesti net 40 kilogramų, kurie atsirado gimus sūnui.

„Pradėjau laikytis itin griežtos dietos – pirmą dieną valgiau tik ryžius, kitą – tik vištieną, trečią – tik daržoves arba lengvą daržovių sriubą. Visa tai, žinoma, iki šeštos valandos vakaro! Iš pradžių buvo labai sunku, nuolat jaučiausi alkana, tačiau vėliau pripratau, man netgi pradėjo patikti sekti savo mitybą, rinkti produktus savo racionui“, – prisipažino P.Gagarina.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Atlikėja prisipažino, kad ne tik griežta dieta, bet ir itin didelis užimtumas bei mokslai padėjo jai atsikratyti antsvorio.

Kiekvieną dieną Maskvos teatre jai tekdavo po tris valandas mokytis scenos judesio, po to laukdavo draminio šokio paskaita. „Po viso to mes tiesiog iššliauždavome iš studijos visiškai bejėgiai“, – atviravo ji.

Po tokių krūvių moteriai dingo pienas, todėl savo sūnų ji krūtimi maitino tik mėnesį. „Andrejų krūtimi maitinau tik mėnesį, paskui teko pereiti prie dirbtinio maitinimo. Per pusmetį netekau 30 kilogramų, kiti dešimt taip pat greitai nukrito. Mano svoris dabar 47 kilogramai ir daugiau nebepriaugu“, – teigė P.Gagarina.

Dabar ji jau nebesilaiko griežtos dietos, tačiau stengiasi taisyklingai maitintis: atsisakė miltinių ir riebių patiekalų, saldumynų. Polina taip pat aktyviai sportuoja – bėgioja, plaukioja, kaitinasi saunoje.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai