Stano – apie gurmaniškus Kalėdų valgius, iguaną dovanų ir vaikų pinkles

Stanislavas Stavickis-Stano su vaikais / Asmeninio albumo ir Marko Cechanovičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prodiuserio, dainų autoriaus ir atlikėjo Stanislavo Stavickio-Stano šeimoje jau prasidėjo šventinis laikotarpis: namie – žėrinti eglutė, o vaikai nekantriai laukia Kalėdų senelio su pilnu maišu dovanų. Vis tik pats Stano portalui Žmonės.lt sako, kad šventės jam asocijuojasi ne su dovanomis ir dideliais stebuklais, o su žemiškais džiaugsmais.

Šiemet dalį švenčių Stanislavas Stavickis-Stano tradiciškai praleis dirbdamas – Naujųjų metų išvakarėse jo laukia koncertai. Nors šventinės nuotaikos tuomet jis nelabai jaučia, viską atperka Kūčios ir Kalėdos, kuria praleidžia su šeima – žmona Indre, sūnumis Ričardu, Adomu ir dukra Joana. Per gražiausias metų šventes nepamirštami ir Stavickių artimieji. 

„Kalėdiniu laikotarpiu norisi lankyti gimines ir kitus brangius žmones. Pernai buvo labai liūdna, nes dėl karantino to padaryti negalėjome – šiuo atžvilgiu jos buvo nesėkmingos. Visgi panašu, kad šiemet suvaržymų nebebus ir galėsime visus aplankyti“, – planais su portalu Žmonės.lt dalijasi Stano.

Stanislavas Stavickis-Stano su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Artėjančioms šventėms po truputį ruošiasi visa Stano šeima: namie jie papuošė didelę eglę, o pats muzikantas jau planuoja, kokiais valgiais palepins žmoną ir vaikus.

„Patiekalus ruošiu aš, nes mėgstu gaminti. Žinau labai gerą parduotuvę, kurioje galima rasti pačios įvairiausios žuvies ir retų jūros gėrybių, kurios yra ne tik pigesnės, bet ir šviežesnės nei kai kuriuose prekybos centruose. Prieš Kalėdas nusiperku aštuonkojų, austrių, moliuskų – gėrybių, kurių tikrai nepirkčiau paprastą dieną“, – gurmaniškais pasirinkimais dalijasi vyras.

Šuoliai su kliūtimis :)

Posted by Stanislavas Stavickis on 2021 m. gruodžio 9 d., ketvirtadienis

Šventėms ruošiasi ir jo vaikai, Kalėdų seneliui parašę laiškus. Stano pasakoja, kad jų norai – labai įvairūs.

„Šešerių Adomas prašo iguanos arba kitokio driežo, trylikametis Ričardas žaidimų kedės, naujausios žaidimų konsolės ir telefono, o Joanos norai keičiasi kelis kartus per dieną, tad tikriausiai gaus vieną iš minėtų dovanų“, – juokiasi jis.

Stanislavo Stavickio-Stano dukra Joana / Asmeninio albumo nuotr.

Vis tik visų prašomų dovanų vaikai paprastai negauna – tėvai išrenka tai, kad įsitenka į šeimos kalėdinį biudžetą.

„Puikiai pamenu, kad kai man buvo šešeri, aš jau puikiai supratau, kas yra pinigai. Atskyriau, kad yra skirtumas tarp šimtą ir tūkstantį litų kainuojančių daiktų. Na, o šiuolaikiniai vaikai juos vertina visai kitaip. Maniškiai net sako „Gal Kalėdų proga nusiperkame mašiną?“, – portalui Žmonės.lt pasakoja S.Stavickis.

Stanislavo Stavickio-Stano vaikai / Asmeninio albumo nuotr.

Dovanos svarbios ir Stano žmonai Indrei. Pasirodo, kad dėl jų šeimoje tenka nemažai pasibarti.

„Pripažįstu, kad man dovanos nesvarbios – šiuo klausimu esu visiškai atšalęs ir atbukęs. Aš niekaip negaliu suprasti jų poreikio, dėl to dažnai pykstamės su žmona“, – tikina muzikantas ir priduria, kad jam brangiausi – vaikų piešiniai, rankdarbiai, jų pastangos mokykloje, darželyje ir pasiekimai.

Stanislavas Stavickis-Stano su dukra Joana / Asmeninio albumo nuotr.

Stano ne itin tiki ir Kalėdų stebuklais, tačiau jais nė kiek neabejoja jo vaikai. Šiemet jie turi parengę specialią užduotį.

„Pernai Kalėdų naktį palikome įjungtą telefoną ir bandėme pagauti Kalėdų senelį, tačiau mums nepavyko. Šiemet įsigijome vaizdo sekimo kameras, tad vaikai žada įtemptai stebėti ir sekti, kada senelis ateis“, – pasakoja Stano.

Fotogalerija:

Stanislavo Stavickio-Stano šeima (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau