Kalėdinis Stano šeimos apsipirkimas baigėsi dukros ašaromis: nuvylė „Ikea“ taisyklės

Stanislavas Stavickis-Stano su dukra Joana / Raimundo Adžgausko ir Marko Cechanovičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Stanislavui Stavickiui-Stano ir jo vaikams sekmadienis turėjo nušvisti šventinėmis girliandomis – būtent jų atlikėjas su dukra Joana ir sūnumi Adomu vyko ieškoti į „Ikea“ prekybos centrą Vilniuje. Vis tik kalėdinis apsipirkimas Stavickių šeimai baigėsi ne lauktais pirkiniais, o dukros ašaromis. Anot Stano, mergaitei pasijutus prastai ir kreipusis pagalbos, parduotuvės darbuotojų reakcija į problemą labai nuvylė. Situaciją portalui Žmonės.lt pakomentavo ir prekybos centro atstovė.

S.Stavickiui-Stano nemalonią patirtį aprašė socialiniame tinkle „Facebook“. Savo įrašu prodiuseris sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.
 
„Ikea“ aukos...
 
Niekad negalvojau, kad tokia nesąmonė galima, ar iš viso įmanoma.
 
Mes užėjom į „Ikea“. Girliandų ieškojom. Kartu su Adomu ir Joana, nes juk reikia tinkamą girliandą išsirinkti.
 
Paėjom kelias dešimt žingsnių ir Joanai pasidarė silpna... Sako man ji – „Tėti, galvytę skauda, noriu į lauką, čia oro nėra“. Aš ją ant rankų ir link išėjimo. Ir čia prasideda skandinaviškas rūpestis šeima ir vaikais.
 
Nėra išėjimo. Norint pasiekti lauką turi pereiti per visą „Ikea“. O tai geras kilometras. Vaikas mano verkia. Aš prienu prie darbuotojų ir prašau pagalbos. Darbuotojai sako, kad išeiti galiu tik padaręs visą ratą. Paaiškinu situaciją, sako nieko padėti negali. Pasiūlė kreiptis į vaikų kampelį.
 
Aš kaip mat į vaikų kampelį. Sakau, kad vaikas negerai jaučiasi, gal gali mus išleisti. Juk išėjimas į lauką tiesiai prieš vaikų kampelį. Man atsako:
 
– Tikrai ne, norit išeiti eikite ratu. Per visą „Ikea“. Jei vaikui bloga galim iškvieti greitąją. Kitu atvėju eikit patys.
– Mums tiesiog reikia gryno oro, vaikui silpna, išleiskite, – prašau aš.
– Neišleisim, eikit ratu. Negalim išleisti, – kartoja vaikų kampelio vedėja. Nesvarbu, kad praėjimas yra čia. Išeiti galite tik apėję visą ratą.
– Gal galit ką nors pakviesti, kas padėtų išspręsti situaciją? Gal galima kur kitur kirsti, kad neeiti viso kilometro?
– Negalim praleisti. Eikit ratu. Arba greitoji.
 
Tai aš ant rankų savo damą ir ratu per visą „Ikea“...
 
Kažkaip taip. Vėliau pakalbėjau su „Ikea“ pamainos viršininke. Išgirdau tą pačią istoriją – „Jei vaikui bloga, galim iškviesti greitąja, kitu atvėju privalote eiti ratu. Kitų variantų nėra“.
 
„Ikea“, kodėl ir kada jūs tokiais tapote?
Susirūpinęs tėtis su verkiančiu vaiku ant rankų prašo pagalbos, o jūs – „eikit ratu“, – nemalonų incidentą aprašė Stano.

IKEA aukos... Niekad negalvojau, kad tokia nesąmonė galima, ar iš viso įmanoma. Mes užėjom į IKEA. Girliandų...

Posted by Stanislavas Stavickis on 2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis

Į iškilusią situaciją sureagavo prekybos centro atstovai. Incidentą portalui Žmonės.lt pakomentavo Renata Dantė, „Ikea“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims.

„Nuoširdžiai apgailestaujame ir atsiprašome dėl įvykusios situacijos. Pagal vidines taisykles, esant poreikiui dėl lankytojų sveikatos ar kitos nenumatytos situacijos, visada panaudojami tarnybiniai išėjimai, per kuriuos išeiti į lauką galima artimesniu keliu. Taip pat turime specialiai apmokytą ir padėti visada pasirengusią darbuotojų komandą, gebančią suteikia pirmąją medicininę pagalbą. Ji buvo pasiūlyta ir šiuo atveju.

Aiškinamės situaciją ir imsimės visų priemonių, kad tai nepasikartotų. Dar kartą apgailestaujame ir atsiprašome“, – komentavo R.Dantė.

Skaitykite daugiau