Silpnaregė čempionė Oksana iš šou „Tamsoje“ – jau dviejų vaikinų dėmesio centre: jos labai malonus balsas

BeFunky-collage (2)
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-10 15:26
LNK realybės šou-eksperimento „Tamsoje” dalyviams – 7 matantiesiems ir 6 akliesiems bei silpnaregiams – teko pirmoji išgyvenimo tamsoje užduotis. Kadangi visi esantys projekte turi mokėti naudotis baltosiomis neregių lazdelėmis, eksperimento dalyviams skirtas iššūkis – susiskirsčius poromis kuo greičiau susiorientuoti Palangos miesto gatvėse.

Pirmenybė rinktis komandos draugą atiteko akliesiems dalyviams – šioje laidoje pamatysime, jog aklųjų pasirinkimai sukels nemenką sąmyšį šou namuose. Dideliam matančiojo Alberto pavydui silpnaregė Oksana į savo komandą pasirinko ne tik jį, bet ir antrą vaikiną – įspūdingo kūno savininką Tadą.

„Man Oksana labai patinka kaip žmogus. Turime labai daug bendro – abu esame sportininkai (Oksana yra aklųjų stalo teniso šaudauno čempionė). O tai, kad ne aš vienas jai rodau dėmesį, tai man atrodo savaime supranta – Oksana labai geros širdies ir jos labai malonus balsas. Jūs neįsivaizduojate, koks svarbus yra balsas tamsoje! O dėl Alberto faktoriaus aš neišgyvenu – Oksana turi apsispręsti pati, kuris iš mūsų jai labiau patinka“, – atviravo 25–erių klaipėdietis Tadas.

Tarp Oksanos, Tado ir Alberto susidariusį bermudų trikampį – kaip pats jį pavadino – pastebėjo ir kitas silpnaregis, kitų dalyvių „rimtuoliu“ pramintas Aivaras. „Per vieną valandą iš Alberto lūpų Oksanos vardą išgirstu daugiau nei dešimt kartų, – juokėsi Aivaras. – Jis visur ieško tik jos, nori bendrauti tik su ja. Ir štai staiga Oksana pradeda kalbėtis vakarais su Tadu – natūralu, kad tai jam nepatinka. Bet kol kas jokios ribos peržengtos nėra – tikrai sunku suprasti, ar tie du vaikinai varžosi dėl jos draugystės, ar vardan žaidimo strategijos – juk sekmadienį, tiesioginio eterio metu, turėsime išsirinkti porininką jau neribotam laikui „Tamsoje“.

Kaip Tadas ir Albertas sugebės dirbti kartu vienoje komandoje? Kas, atsidūrę triukšmingose Palangos gatvėse išsigąs, o kas nusišluostys ašaras ir pasieks pergalę? Išgyvenimo ir santykių dramos – jau šiandien, realybės šou-eksperimento „Tamsoje“ dienoraštis 20 val. tik per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai