Šiais metais LNK laidų vedėjai Agotai Mašanauskaitei šventės – itin džiaugsmingos

Agota Mšanauskaitė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visi mes turime tradicijų, kurių per kiekvienas šventes su malonumu laikomės. Kalėdos – tai metas su artimaisiais, o Naujųjų metų sutikimas – šėlionės gerų draugų rate. Greit per LNK pasirodysiančios laidos apie gyvūnus vedėja tapusi Agota Mašanauskaitė sako, kad tik ištvermingiausieji jų šeimos nariai ryžtasi vienai Kalėdų tradicijai.

Šventės šiais metais Agotos šeimoje prasidės nuo mažosios sesės kalėdinio koncerto su choru. Į bažnyčią per Šv. Kūčias trauks visa šeima. Vėliau, kaip jau tapo įprasta, visa šeima susirinks pas senelius ir Kalėdų išvakarėse keisis dovanomis.

Agota Mašanauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Po vakarienės keičiamės dovanomis, brolis su sese visada paskirsto ir jas išdalina. Turime tradiciją – atspėti, nuo ko kuri dovana. Kadangi mūsų didelė šeimyna, po vakarienės su visomis dovanomis einame pas kitus giminaičius, pasveikiname vieni kitus, klausome geros muzikos – dažnai pasileidžiame Andrea Bocelli koncertą“, – pasakoja žavioji vedėja.

Mašanauskų šeimoje patiems ištvermigiausiems – tradicija tapusios Bernelių mišios, Bernardinų bažnyčioje.

„Dievo namuose ir vaikams patinka. Viskas labai gražiai papuošta. Yra prakartėlė su gyvuliukais. Avytėmis, asiliuku. Kadangi Kalėdų dieną visi nori aplankyti draugus bei toliau gyvenančius giminaičius, tai Šv. Kūčios mūsų šeimai atstoja Kalėdas“, – sako Agota.

Geriausios dovanos A. Mašanauskaitei yra tos, kurios dovanotos iš širdies, tačiau tuopat metu ir praktiškos. Agotos močiutė su mama mėgsta kosmetiką, įvairias SPA procedūras, o šeimos vyrai praktiškas dovanėles – pinigines, laikrodžius, technikos prietaisus.

Šiemet moteris pirmą kartą Naujuosius metus praleis ne taip, kaip įprasta. iki šiol muzikos vadybininke dirbusi Agota perėjusi į televiziją gali atsipūsti.

„Pastaruosius keletą metų per šventes tekdavo dirbti. Rūpindavausi atlikėjų koncertais, tad Naujieji metai būdavo sausio 1 d. Džiaugiuosi, nes šiais metais pagaliau galėsiu Naujuosius praleisti su draugais ir jų vaikais. Planuojame jaukų ir šventišką vakarą.“

Agotos lūkesčiai 2018 metams? „Skirti daugiau laiko šeimai bei draugams, kokybiškam poilsiui, kurio kartais išties trūksta. Išgelbėti daugiau likimo nuskriaustų gyvūnų ir tuo pačiu užkrėsti visuomenę nelikti abejingiems. Apie tai juk ir bus laida Gyvūnų policija.“

Skaitykite daugiau