„Sepultura“ pageidavimų sąraše – guminukai, lietuviškas alus, mėsa ir 40 rankšluosčių

„Sepultura“ / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-10 10:20
Lapkričio 12 dieną Vilniuje viešės legendinė brazilų grupė „Sepultura“. Ypač erdviu – 18 metrų ilgio turo autobusu per Europą keliaujantys muzikantai Lietuvos sostinėje pirmiausiai norės sočiai papusryčiauti. Grupė pageidauja daug mėsos, nestinga ir kitų įdomių reikalavimų.

Koncerto Lietuvoje organizatoriams grupės „Sepultura“ atstovai iš viso pateikė 25 puslapių pageidavimų sąrašą. „Tačiau net 18 iš jų yra skirti būtent scenos, apšvietimo ir ypač garso reikalavimams. Jų pačių komanda, kurioje – 14 žmonių, nuo pat ryto „Siemens“ arenoje kruopščiai derins garsą, kad fanai liktų patenkinti 100 procentų, – sakė pasirodymo organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. – Iš viso renginyje dirbs didelė 40-ies žmonių komanda, kuri užtikrins kokybišką reginį, gerą garsą bei renginio saugumą.“

„Sepultura“ muzikantai prieš savo pasirodymą ilsėsis atskiroje arenos užkulisių zonoje. Ten žvaigždės taip pat ir maitinsis, restoranuose dienos metu nesilankys.

Sepultura
Sepultura

Pageidavimų sąraše nurodyta, kad maistas arenoje negali būti patiektas vienkartiniuose induose. Patvirtindami savo prigimtį, jau pusryčiams brazilai prašo mėsos ir bulvių. O ir vėliau – pietums, vakarienei, naktipiečiams pageidauja mėsos.

Brazilai juokais primena, kad gyvena tik kartą, todėl nesivaržydami prašo didelio kiekio saldumynų, ypatingai juodojo ir baltojo šokolado, įvairių batonėlių. Organizatorius pralinksmino raudonai pabrėžti „guminiai meškiukai“.

Plataus spektro alkoholinių gėrimų sąrašo nėra, tačiau nurodoma, kad užkulisiuose turi būti paruoštos kelios dėžės lietuviško alaus ir litras visų rokerių mėgiamo viskio. Po pasirodymo grupė prašo specifinio vynuogių ir citrinų skonio gėrimo, kurį dažnai vartoja sportininkai. „Lietuvoje tokio prekės ženklo, kokio jie nori, nėra. Tai užsakėme iš užsienio“, – pasakojo A.Barniškis.

Sepultura
Sepultura

Dar vienas neįprastas pageidavimas – smilkalų deginimo indas, kurio reikės užkulisių zonoje. Na, o scenoje „Sepultura“ prašo net 40 rankšluosčių – po 10 kiekvienam nariui.

„Tai jeigu taip – nėra abejonių, kad nusimato tikrai karštas metalo vakarėlis“, – juokavo organizatoriai.

„Sepultura“ koncertas lapkričio 12 d. įvyks „Siemens“ arenoje. Durys atsidaro 19 val. Brazilus apšildys jų pačių perklausytos ir patvirtintos grupės: „Trendkill Method“ iš Latvijos ir „Awakening Sun“ iš Lietuvos, kurie renginyje pristatys savo šviežutėlį albumą.

Arenoje brazilų gerbėjai taip pat galės įsigyti įvairios „Sepultura“ atributikos. Koncertas vyks po festivalio „Roko naktys“ vėliava. Šio festivalio mėgėjų taip pat laukia malonios staigmenos.  Bilietus platina „Tiketa“. Renginio dieną bilietai brangs.

Sepultura
Sepultura

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai