Seksualusis nusikaltėlis Jeremy Meeksas pradeda naują gyvenimo etapą: tai dar vienas galvos skausmas jo paliktai žmonai

Jeremy Meeksas su žmona Melissa / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 20:54
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamas amerikietis Jeremy Meeksas švenčia – pagaliau bus laisvas žmogus. Šįkart kalbame ne apie kalėjimą, o apie sugriuvusią santuoką. Jeremy užpildė skyrybų prašymą. Vos tik teismas baigs nagrinėti bylą, laisvas bus ne tik Jeremy, bet ir jo žmona Melissa Meeks.

Tai pagaliau padės tašką jau kelis mėnesius besitęsiančiame skandale. Nuo šiol Jeremy nebepersekios antraštės su žodžiu „išdavikas“, vyras galės ramiai mėgautis romantiška draugyste su milijonierių atžala Chloe Green.

Tuo tarpu Melissa taip pat galės žengti žingsnį pirmyn. Sugriuvus aštuonerius metus trukusiai santuokai tai padaryti nelengva, bet pripažinimas, kad viskas baigta – puiki nauja pradžia.

Tiesa, tikėtina, kad Melissos ir Jeremy skyrybos nebus draugiškos. Jie abu siekia jųdviejų sūnaus Jeremy jaunesniojo globos. Ši kova Melissai bus sunki – nors Jeremy ir yra skyrybų kaltininkas, jo sąskaita banke gerokai įspūdingesnė, tad Jeremy gali nusisamdyti įtakingesnius advokatus.

Pasak dailymail.co.uk, Jeremy skyrybų prašymą užpildė dėl labai romantiškų planų – modeliu dirbantis vyras planuoja pasipiršti dabartinei širdies draugei Chloe.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai