Garsiausio pasaulio meilužio Jeremy Meekso draugė supažindino jį su savo mama

Jeremy Meeksas ir Chloe Green
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu vadinamo modelio Jeremy Meekso (33) gyvenime - dar keli įvykiai, suteikiantys gilumo ir tvirtumo jo santykiams su turtinga paveldėtoja Chloe Green (26).

Garsi pora buvo pakviesta į labdaros renginį Monake – jis surengtas aktoriaus Leonardo DiCaprio, aktyviai besirūpinančio aplinkosauga, garbei.

Ant raudonojo kilimo, kuriuo žengė ir Monako kunigaikštis Albertas II, ir dainininkė Nelly Furtado, Jeremy Meeksas ir Chloe Green pasirodė pirmą kartą.

Be to, prieš kelias dienas Chloe supažindino savo mylimąjį su mama Tina Green – šeima plaukiojo jachta „Lionheart“. Ponia Green kartu su įsimylėjėliais dalyvavo ir labdaros vakare.

Chloe Green su mama Tina Green / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jeremy Meeksas labai keistai išgarsėjo – juo susižavėta, kai buvo išplatinta jo nuotrauka iš areštinės, kur jis buvo sulaikytas padaręs nusikaltimą. 27 mėnesius, kai kalėjo, jo laukė žmona Melissa.

Birželio mėnesį Turkijoje Jeremy Meeksas nufotografuotas su Chloe Green, kilo skandalas – juk vyras vedęs. Šiuo metu Jeremy ir Melissa oficialiai dar neišsiskyrę. Pora kartu pragyveno aštuonerius metus, susilaukė sūnaus, dar du vaikus Melissa turėjo iš ankstesnės santuokos.

Chloe Green – vieno turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių Philipo Greeno dukra, kuriai priklauso kompanijos „Topshop“, „Dorothy Perkins“ ir „Burtons“.

Jeremy Meeksas išgarsėjo dar 2014-aisiais, kai buvo sulaikytas per policijos reidą Kalifornijos valstijoje. Šio miesto policijos paskyroje feisbuke buvo paviešinta jo nuotrauka, ir nelegaliu ginklų laikymu, dalyvavimu gatvės gaujų veikloje kaltintas jaunas vyras tapo tikra interneto sensacija.

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu pramintam J.Meeksui prieš kopiant į mados Olimpą teko atlikti bausmę – ne pirmą sykį už grotų patekęs gražuolis (jau buvo devynerius metus kalėjęs už ginkluotą apiplėšimą ir dvejus metus už žiaurų nepilnamečio sumušimą) tąkart buvo nuteistas kalėti 27 mėnesius. Vis dėlto už gerą elgesį jis buvo paleistas anksčiau laiko.

Intriguojančias Jeremy Meekso ir Chloe Greene nuotraukas galite pamatyti čia.

Jeremy Meeksas kalėjime su šeima / „Instagram“ nuotr.
Jeremy Meekso debiutas Niujorko mados savaitėje (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau