Savaitgalio horoskopas – birželio 24–25 d.

Paparčio lapas. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vasaros šventei labiau nei fejerverkų reikės nuoširdumo ir rūpesčio. Užuot ieškoję nuotykių už šeimos ribų ar kontaktų su nepažįstamaisiais, bendrausime su šeimos nariais, draugais ar kitais artimaisiais. Ankstų rytą įvykusi jaunatis Vėžio ženkle padės dalintis idėjomis ir siekiais, turinčiais galią augti ir klestėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį sustiprės poreikis atsiriboti savo asmeninėje erdvėje ar pasirūpinti asmeninio gyvenimo kokybe. Turėdami labai asmeniškų ar su namais susijusių siekių, neleisite niekam į juos kištis. Karštai reaguosite, vos atsiras norinčiųjų jus perkalbėti, ir kuo puikiausiai žinosite, kaip gauti tai, ko trokštate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Viskas, ko jums reikia, bus kažkur šalia, o ieškodami šilto patarimo, jaukaus pokalbio ar mielo susitikimo, būtinai jį surasite. Galite būti tikri, kad pokalbiai, susitikimai ar jus pasiekiančios žinios yra ne šiaip sau. Aktyvus bendravimas gali nekaip paveikti jūsų savijautą, o išvykos sutrikdys įprastą dienotvarkę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Medaus mėnesio magija

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei turite planą dėl savo finansinės gerovės, savaitgalį pravartu ties juo ilgiau stabtelėti – pamąstyti ir galbūt šnektelėti su reikalingais asmenimis. Tačiau vien apie pajamas ar pirkinius galvodami ir kalbėdami, galite pastebėti, jog šalia jūsų yra žmonių, kuriems pradžiuginti visai nereikia materialių gėrybių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų nepastebėti ir neišgirsti būtų negarbinga, nes temos, kurias kitiems siūlysite, bus išties įdomios. Galbūt pasijusite lyg sankryžoje, kurioje draugų ar partnerių būsite gundomi sukti dešinėn, kad patirtumėte neįtikėtinus įspūdžius, o namiškių vejami kairėn (nes jūsų ten reikia) arba raginami eiti tiesiai, ten, kur galima būti savimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šį savaitgalį norėsite nuo visko ir visų pasislėpti, nesipriešinkite. Nugrimzdę į savo vidų, patirsite daugiau, nei dalyvaudami nesibaigiančiose dienos linksmybėse. Nieko tokio, jei dėl kitų mažumėlę pasistengsite ar net pasiaukosite. Tai geriau, nei duoti valią nesibaigiančioms kalboms, kurios nežinia kur nuves.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įsilieti į bičiulių būrį ir su jais aptarti aktualius dalykus dėl ateities šį savaitgalį jums privaloma. Tiesą sakant, tai tikroji jūsų būsimos sėkmės sąlyga. Tačiau būkite budrūs, nes noras apginti savo komandos narius maišysis su noru konkuruoti, o pastangos padėti savo draugams ir bendražygiams – su rizika kai ką svarbaus prarasti.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vedami didelių norų, įžengsite į šį ypatingą vasaros savaitgalį. Siekti didelių dalykų ir paskleisti žinią apie tai, ko siekiate – viena, o aukščiau visų iškelti savo ambicijas – kita. Ką pasirinksite, tokį startą turėsite. Žinokite, kad jūsų darbai ir pasiekimai niekam nepraslys pro akis: būsite gerai matomi, akylai stebimi ir griežtai vertinami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei neišsitenkate ten, kur esate, kaip tik jums susidarys visos sąlygos krautis lagaminus ir keliauti ten, kur veda mintys, lūkesčiai ir svajonės. Regis, bus progų susidurti su atvykusiais iš toli ar ne gimtinėje gyvenančiaisiais. Įkvėpti ir pakylėti galėsite nemažai sužinoti ir su aplinkiniais visu tuo pasidalinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį savaitgalį jums teks išeiti iš komforto zonos, pasikartoti pasitikėjimo kitais, dalijimosi paslaptimis ar kitomis vertybėmis pagrindus, išmokti imti tai, kas gero jums siūloma, ar net paprašyti pagalbos. Lengvumo jausmas ką nors paliekant už nugaros bus ženklas, kad pasirinkta kryptis teisinga.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pokalbių ir idėjų dalijimasis dviese – tai, ko jums reikės, peržengus trumpiausios nakties slenkstį. Todėl svarbiausia nebūti vienišiems ir leisti kitiems rodyti jums kelią. O jei nutiko taip, kad to svarbiausio žmogaus šalia nėra, galite, pavyzdžiui, sukurti tobulo jo ar jos savybių sąrašą ir prašyti visatos tą žmogų atsiųsti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ką tik stojusi jaunatis padės tobulinti jūsų kasdienio gyvenimo kokybę. Kad ir ką pasirinksite pagerinti: buitį, darbotvarkę, darbų eigą, mitybą, santykius su kolegomis, judėjimo įpročius, gydymosi programą, gausite reikalingos informacijos, kuri jums padės gyventi sveikiau ir kokybiškiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Romantika, kūrybos džiaugsmas, vaikų juokas ir smagios pramogos – tai jums šį savaitgalį rūpės labiausiai. Bus pagundų laukti, kol kas nors parems kurią nors džiugią jūsų gyvenimo kertę. Tačiau negailėsite savo energijos ir dėmesio tiems, kurie to paprašys. Ypač džiūgausite, galėdami ką nors paguosti ar išklausyti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau